Не таємниця. ВІКТОРА ШКУРАТА ТА РУСЛАНА КРАМАРЕНКА ВІТАЄМО З КУПІВЛЕЮ УПРАВЛЯЮЧОЇ КОМПАНІЇ «ДОБРОБИТ»!

1 932 0
Не таємниця. ВІКТОРА ШКУРАТА ТА РУСЛАНА КРАМАРЕНКА ВІТАЄМО З КУПІВЛЕЮ УПРАВЛЯЮЧОЇ КОМПАНІЇ «ДОБРОБИТ»!

Репортеру «Програми плюс» стали відомі прізвища нових власників управляючої компанії Крюківського району Кременчука – ТОВ «Добробит».

Зрозуміло, що відповідні зміни в ЄДР з цього приводу ще не внесені, але про нових власників у самій управляючій компанії дізнатися після довгих перемовин вдалося.

Отже, керуючу компанію «Добробит», яку продав депутат міської ради й головний кременчуцький регіонал Микола Черниш, купили одразу двоє мешканців нашого міста.

Перший власник – це колишній начальник УЖКГ міськвиконкому й колишній начальник УЖКГ обласної адміністрації й колишній начальник звичайного ЖЕДа Віктор Шкурат.

Другий власник – це колишній заступник київського міського голови й колишній заступник міністра ЖКГ Руслан Крамаренко.

Скільки обидва заплатили Миколі Чернишу, тримається в таємниці, однак з огляду на те, що тепер сплачені кошти будуть традиційно відбивати у мешканців, то мова йде про немалу суму у мільйонах гривень.

У свою чергу «Програма плюс» вітає з поверненням у комунальну галузь пенсіонера Віктора Шкурата (для чого йому  цей «Добробит» - один Бог знає й більш ніхто) і зрозуміло, що вітає з поверненням у комуналку Кременчука бізнесмена й колишнього замміністра Руслана Крамаренка.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация