За газовим прикладом. «Кременчукводоканал» розпочав встановлення загальнобудинкових лічильників води

1 141 0

Адміністрація КП «Кременчукводоканал» надалі спробує побороти втрати питної води у міських мережах загальнобудинковими лічильниками. А першим, кому пропонують їх поставити, буде об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ).

Це спеціальна нарада у міськвиконкомі вчора, на якій керівникам об’єднань пояснювали, що вони зобов’язані піти на такий крок та відчинити підвали для встановлення  загальнобудинкових лічильників питної води.

Щодо самих керівників ОСББ, то для них така ініціатива є непотрібною. Причина - кошти за воду сплачує кожен мешканець квартири особисто. У випадку ж встановлення таких лічильників почнеться елементарне непорозуміння.

Його зміст -  керівникам ОСББ доведеться контролювати витрати в кожній квартирі та їх підсумовувати. Різниця, яка вийде між тим, скільки за воду заплатили в кожній квартирі й скільки витрачено в самій багатоповерхівці, доведеться оплачувати самим мешканцям житлового будинку. Єдине, що цю різницю потрібно спочатку порахувати.

Про що слід додати – «Кременчукводоканал» ставитиме прилади обліку, бо втрати питної води на підприємстві досягли 45-и відсотків, й у всі інші будинки теж.

Але в цьому варіанті платити додаткові кошти за воду, у випадку поривів,  буде управляюча компанія, яка ці будинки обслуговує.

Чого можна чекати в підсумку від цієї ініціативи – так це одного. Мова піде вже про підвищення тарифів для мешканців в управляючих компаніях і на запитання: чому? – відповідь зрозуміла. Хтось же має платити за втрату води у підвалах, і робитимуть це пересічні мешканці. До речі, за повірку лічильників вони теж платитимуть.

Останнє, про що слід додати, – ніяких рішень на цій нараді не приймалося, однак її учасники - представники «Кременчукводоканалу» та керівники ОСББ - зустрінуться ще раз, аби дійти згоди в питанні обліку витрат питної води в багатоповерхівках.

Щодо зустрічі представників КП «Кременчукводоканалу» з мешканцями, які живуть у будинках, що обслуговуються управляючими компаніями, то такі не заплановані.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация