Гроші Кременчука: учнів 11-ї школи випробовуватимуть бізнесменом Галатою. Буде довгий ремонт

1 369 0
Гроші Кременчука: учнів 11-ї школи випробовуватимуть бізнесменом Галатою. Буде довгий ремонт

Кременчуцькі чиновники залишать без спортивного залу учнів ліцею №11, які у розпал навчального року взялися ремонтувати спортивну залу.

Читайте також: Гроші Кременчука: Галата цьогоріч таки отримає супербюджетний підряд на 5 млн. гривень

Тож попередні плани мерії – впоратися з цим ремонтом до Нового 2017 року - відкладаються.

Про те, що учням школи в спортивному  залі не займатися, ЗМІ розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, ремонтні роботи в школі планувалося завершити до Нового року, але через уточнення ситуації плани змінюються. Зокрема, обсяг роботи, який виконує фірма підприємця Сергія Галати, збільшується до 5 мільйонів гривень.

Натомість, за словами заступника мера з будівництва, остаточна дата завершення шкільного ремонту – весна наступного року. Яким буде сам ремонт – такий як у дитячому садку №32 чи в одному з будинків міста, де з вини підприємця дощ утопив усі квартири, – не уточнювалося.

Читайте також: Гроші Кременчука: не отримає Галата підряд на будівництво для нацгвардійців офісу за 7,1 млн. гривень

У кулуарах мерії нещодавно припускали, що екс-свободівець Сергій Галата (фірми ТОВ "Легбудпроект"  та ПП "Будівельний дім "Будівництво") дещо "дістав" мера Віталія Малецького та його заступника Дмитра Кравченка.

Останній нещодавно дуже різко розкритикував роботу ПП "Будівельний дім "Будівництво" під час ремонту дитсадка № 32, якою де-юре керує дружина Галати.

Там фірма Галати не тільки не встигла до 1 вересня виконати ремонтні роботи,  але ще й затопила приміщення дитячого закладу.

"Ой, якщо треба десь щось залити, то це до нього (Сергія Галати)", - так віце-мер Кравченко прокоментував роботу галатівської фірми.

Читайте також: Ціна питання: за скільки скандальний екс-"свободівець" Галата виклав "вишиванку". ДОКУМЕНТИ

Слід нагадати, що СП-17 намагаються відремонтувати ще з 2012 року. Першою причиною виступало постійне недофінансування, а другою - скандали, пов'язані з розкраданням з боку ТОВ "Легбудпроект" уже згаданого Сергія Галати.

Про те, як працівники галатівського "Легбудпроекту" розкрадали гроші під час ремонту даху СП-17, розповіли ще в 2015 році рядові виконавці робіт.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация