Міськвиконком освітить Крюків по новому. Трошки менше світла, але більше грошей і політики

908 0

Комунальне підприємство «Міськсвітло» купило 6800 нових світлодіодних світильників по 1800 гривень за штуку, які буде встановлено у Крюкові, розповіли «Програмі плюс» у міськвиконкомі.

За тим, що повідомляється, світильники купувалися у полтавського ТОВ "Еста Лайт", у якого вибрали найдорожчі прилади освітлення.

Номенклатура покупки проходить в оплаті підприємства під назвою «Світлодіодні консольні світильники для зовнішнього освітлення».

Всього закуплено нових світильників для Крюкова на загальну суму 7 мільйонів 200 тисяч гривень. Потужність кожного світильника, які купували для  освітлення доріг, – 23 Вт, що відповідає нормам освітленості доріг, але не відповідає за освітленням нормам ДБН. Тобто буде трішки темнувато.

Про що слід додати – сам тендер, з огляду тендерної документації, писався під найдорожчого  переможця й мова тут про виписані виключно 4 гвинти для кріплення дорогих світильників.

Усі інші світильники з 5-ма гвинтами чи 6-ма під умови конкурсу не потрапили. Відповідно, пропозиції з більш дешевою ціною через кількість гвинтів – не пройшли

Про що слід додати -  КП «Міськсвітло» умови  визначення переможця оприлюднило і головний критерій тут – усі інші просто не підпадають під виписані у Кременчуці правила.

«У результаті ознайомлення з пропозиціями Учасників, які були допущені Замовником до аукціону, виявилось, що жоден з них не відповідає вимогам Тендерної документації. Таким чином, Замовник мав відхилити усі подані пропозиції, включаючи пропозицію переможця ТОВ "Еста Лайт", та відмінити процедуру закупівлі відповідно до п.4 ч.1. ст. 50 Закону України "Про публічні закупівлі".
Детальний опис скарги викладено у прикріпленому файлі. Пропонуємо усунути порушення», - таке прикінцеве побажання його учасників, які, вочевидь, планують звернутися до суду.

Втім гроші з міського бюджету переможцю цього конкурсу вже перераховано.

Про що слід додати – сам тендер має подвійне значення. Якщо умови освітлення Крюкова не погіршаться, бо лампи купували не надто прозоро, то в такому випадку міськвиконком трішки «утре ніс» депутату міськради Іваняну, який є найближчим конкурентом міського голови Віталія Малецького.

Відповідно,  в останнього з’явиться тема  світильників - як аргумент у політичній боротьбі.

Про що слід додати – це вже нові принципи підходів до таких комунальних справ, яких раніше у місті не було.

А за ним – аби виборцям відремонтували освітлення чи зробили нормально дорогу, їхній депутат міськради має бути виключним конкурентом міського голови Малецького на наступних виборах.  

У такому випадку людям зроблять усе і навіть запустять тролейбуси там,  де вони не потрібні.

Інакше у міськвиконкомі ворушитися ніхто не буде.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация