Не запитуючи. Приватному сектору міста вручать сміттєві контейнери. Для відповідального зберігання

1 542 0
Не запитуючи. Приватному сектору міста вручать сміттєві контейнери. Для відповідального зберігання

У Кременчуці незабаром – нова сміттєва революція у приватному секторі. Власників приватних будинків, у яких мешкає третина кременчужан, представники КАТП 1628 вчитимуть ставитися до сміття по-новому.

Очікується, що станеться це досить швидко.

Це - вчорашній похід представників комунального підприємства, яке займається вивезенням сміття до власників приватних будинків на вулиці Чкалова.

Зміст зустрічі – громадянам розповідали про зміни, які їх очікують у збиранні та вивезенні сміття.

Ще людям показували іграшкову модель того, у що вони збиратимуть сміття, і казали – ось таке буде.

Тож якщо раніше громадяни збирали непотріб, як їм заманеться, то нині все буде цивілізовано.

Кожному будинку видадуть пластиковий контейнер на колесах об'ємом 50 літрів, і сміття надалі слід буде збирати саме в нього.

Однак один раз на тиждень і невідомо за яким графіком (тут нічого не змінюється) по вулиці буде їхати сміттєвоз, у який ці контейнери й вивантажуватимуть.

У підсумку – вздовж дороги в очікуванні на вулиці Чкалова стоятимуть уже не пластикові мішки та старі відра, а новенькі пластмасові контейнери. Буде красиво.

З оприлюднених пояснень – усе видаватимуть безкоштовно, але під відповідальне зберігання. Тобто якщо подарунок КАТП вкрадуть чи вантажники його пошкодять – купувати новий такий ящик на колесах доведеться самому.

Про що слід додати – так це про наслідки нової ініціативи, й погано, що в цій справі мер міста Малецький, який є ініціатором, не порадився з самими мешканцями приватного сектора.

Інакше б вони пояснили, що брати на відповідальне зберігання такий контейнер - це означає відповідати за нього й за ним дивитися.

Але як можна за ним дивитися, якщо невідомо коли той сміттєвоз приїде й чи приїде він взагалі. І як швидко його розіб’ють у «лагідних руках» вантажників?

А по-друге – є крадіжки. І якщо мішок зі сміттям красти ніхто не буде, то пластиковий контейнер на колесах – це зовсім інша справа.

А про те, де крадії в першу чергу «працюють»,  розповідати не потрібно.

Звідси й запитання до керівника міста: для чого ускладнювати життя мешканцям приватного сектора й чи не простіше спочатку було б втілити в життя чіткий графік вивезення сміття з таких районів?

А вже після цього вирішувати питання, у що саме непотріб громадянам слід збирати.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация