Про розпалювання ворожнечі на релігійному грунті в Кременчуці

11 441 0
Про розпалювання ворожнечі на релігійному грунті в Кременчуці

На моє переконання, хто б та що б не казав, але нині в Кременчуці можемо спостерігати діяльність кременчужанок Ганни Б. та Яни К., яка за характером та напрямком діяльності збігається з підпривною діяльністю Федеральної служби безпеки/Служби зовнішньої розвідки РФ.

Діяльність зводиться до розпалювання між кременчужанами ворожнечі на грунті питання релігії, реалізації віруючими свого права на свободу совісті. 

Як всі могли здогадатись, мова йде про появу та розповсюдження в інформаційному просторі Кременчука теми щодо доцільності фактичного відродження на території нинішньої площі Перемоги зруйнованого в 1943 році Свято-Успенського собору.

Ті, хто відстежує події, які мають відношеня до відродження собору, знають про те, що вказані Яна К. та Ганна Б. у вельми різкий та місцями грубий спосіб виступають проти появи на нинішній площі Перемоги собору та діяльності кременчуцьких представників Української Православної Церкви Київського патріархату загалом.

У підсумку теоретично можемо отримати ситуацію, коли в Кременчуці стануться фізичні зіткнення між віруючими прихожанами УПЦ КП та кременчужанами, що або представляють інші релігійні громади/ не є віруючими та в силу цього виступають проти відродження храму.

На це вказує інформація, що з їх сторони була озвучена 06 квітня цього року на прес-конференції для кременчуцьких ЗМІ.

Було зазначено про те, що поява собору на площі Перемоги, буде (увага) направлена на звуження (порушення) прав представників інших релігійних громад.

Яна К. тоді відмовилась називати релігійні громади, чиї права могли б порушувати.

Що цікаво, Яна К. та Ганна Б. проти собору на площі Перемоги та виступають проти, але з цього питання жодного разу не виступили ініціаторами збору чогось на кшталт круглого столу.

При таких обставинах, будучи прихильником створення в Україні єдиної помісної церкви, чиї представники за рясою в кобурі не носять пістолета/бесшумного автомату "Вал", вважаю, що дії Ганни Б. та Яни К. підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу (мова в цій статті йде зокрема й про розпалювання ворожнечі на релігійному грунті).

 

                                                                                        

Свої думки я оформив у вигляді заяви про вчинення кримінального правопорушення. Як виявилось, далеко не один я думаю так, як викладено вище.

Свою позицію слід й надалі виражати офіційно та публічно.

Вважаю, що релігійна громада Кременчука УПЦ Київського патріархату має повне право реалізувати своє право на свободу совісті шляхом відродження історичної пам'ятки у вигляді Свято-Успенського собору, якби проти не виступала Росія, що працює дуже вишукано та гібридно. На релігійному фронті - також. 

При таких умовах не слід сидіти склавши руки та мовчати - слід активно у законний та відкритий спосіб відстоювати свої права.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация