Эх-хххх дороги....

2 280 0

Эх-ххх дороги(((

Їхав сьогодні через багатостраждальний, завжди ремонтується, шляхопровід на пивзаводі. Дивлюся дорогу хремонтіруют класично - асфальт закидають в калюжі, зупинився. Підходжу, питаю у робочих хто старший, показують в Газелі сидить - дівчина, звуть Ольга Миколаївна.

Я цікавлюся, чи є технологічна карта ремонту в таких, особливих умовах.

- Взагалі-то є, відповідає Ольга Миколаївна, але для нормальних умов, в калюжі звичайно не можна, але ми намагаємося сушити.

- А навіщо ж, - я вже намагаюся обуритися.

- Начальство сказало, що я можу зробити.

- А почекати не можна, поки просохне? - Я не відстаю.

Без відповіді

- Скільки гарантія?

- Яка гарантія? - Дивується Ольга Миколаївна.

 - А як діє сіль на дороги, яку сипали в чистому вигляді - Не вгамовувався я.

- Ну ви ж бачите які ями ...

До речі для довідки, сіль руйнує дорожнє покриття. Взимку багато витратилися на сіль, тепер влітку більше витратити на дороги. Але ж час іде і на попередників їхати не вийде, як мінімум в актив «великих справ», чиста сіль на дорогах вже записана, лаятися хочеться (((, а все тому що ні підготувалися, та ще й проспали тиждень.

 Про сіль на дорогах, кому цікаво http://www.06242.ua/news/133909

І що у нас в підсумку виходить:

Взимку дороги погані, тут все ясно - зима ((

Навесні дороги погані, тому, що після зими, що ж не зрозуміло (((

Влітку, ями з невизначеної форми, стають гарними квадратними, але для підвіски машини все одно якої форми яма ((

Осінь, деякі ями перетворюються в горби (ура заасфальтували), основна маса асфальту знову закочується в калюжі, тому як гроші, чому то, з'являються в кінці року ((

І знову зима, про зиму дивись вище.

І так по колу щорічно.

Я не хочу зараз нікого вчити ремонтувати й утримувати дороги, є люди, які гроші за це отримують. Бачу поки, на жаль, три варіанти:

1. Ці люди не знають, не вміють, не хочуть і тд, тоді гнати треба.

2. Немає грошей, але в цю казку, я вірити перестаю, напевно їх ще треба вміти розумно витрачати, і за це у нас з Вами наші міські керівники отримують, НАШІ гроші.

3. Якщо не дурні, працюють добре, премію отримують регулярно, гроші НАШІ витрачають, раціонально, значить якісно ремонтувати невигідно, тому як гроші закопувати приємно, і важко знайти де закопали, тому тут треба вибирати, ким бути краще, дурнями чи злочинцями.

 

P.S. А починати з правильної експлуатації доріг, фури перевантажені не пускати і тд., І закінчувати правильним, якісним, раціональним, економічно обґрунтованим ремонтом, поки ні того ні іншого.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация