Про аутсорсинг по-"ахтамарівські" як альтернативу КП "Парк Миру"

2 511 0
Про аутсорсинг по-"ахтамарівські" як альтернативу КП "Парк Миру"

Кожній ялинці та кущу – по комунальному підприємству за ОДИН МІЛЬЙОН грн. з кишень кременчужан щорічно, або приклад утримання території пляжу в районі «Ахтамар» як альтернатива створенню нового КП «Парк Миру»

На пленарне засідання ІІІ-ї сесії Кременчуцької міської ради, яке планується на 02 лютого 2016 року, виноситься питання про створення в Кременчуці ще одного комунального підприємства, яке в проекті має опікуватись одним з улюблених місць для відпочинку кременчужан – Парком Миру.

ВВАЖАЮ, що дане питання слід зняти з розгляду порядку денного ІІІ-ї сесії Кременчуцької міської ради.

ПОЯСНЮЮ: вказане комунальне підприємство немає сенсу утворювати, оскільки це додаткові витрати для міського бюджету (планується витрачати на утримання парку та 18 працівників близько 1 млн. грн. на рік).

Оскільки впевнена, що адміністратори сумнівного провладного сайту одразу ж намалюють чергову статтю «викривального» характеру про мене, ХОЧУ КОНСТРУКТИВНО обгрунтувати свою думку щодо обслуговування парку Миру. 

Представники діючої «провладної коаліції» залюбки голосують за питання згідно яких, як правило, нераціонально (наліво й направо) та навіть марнотратно витрачаються бюджетні кошти (та й ресурси громади взагалі) під різноманітні програми (яскравий приклад цього – сумнозвісна програма «Молодь Кременчука», адже більшість передбачених коштів в програмі отримає профіолетовий «Молодіжний парламент»).

Вважаю, що представникам провладної більшості (мер, виконком, депутати) у своїй діяльності слід давно взяти за основу правило раціонального використання ресурсів громади (кошти, земля, приміщення), 

Раціональне використання ресурсів рекомендую впроваджувати через аутсорсинг (коротко: аутсорсинг – залучення зовнішніх ресурсів для вирішення внутрішніх проблем), який спричинить конкуренцію, про яку, до речі, неодноразово згадував віце-мер Дмитро Кравченко в контексті управління рекреаційними територіями.

ЗА ПРИКЛАДОМ АУТСОРСИНГУ В КРЕМЕНЧУЦІ НЕ СЛІД ДАЛЕКО ХОДИТИ: яскравим прикладом є частина придніпровського пляжу, за яким доглядають власники «Ахтамару». Зверніть увагу на стан «ахтамарівської» частини пляжу та порівняйте її з іншою. Різниця, як то кажуть, не викликає сумнівів. 

Замість створення нового комунального закладу ПРОПОНУЮ надати в адміністрування кременчуцьким підприємцям територію парку Миру (прибирання, охорона, обслуговування тощо), а навзаєм дозволити розмістити там свої атракціони, тири, каруселі і т.д.

Якщо є сумніви, що знайдуться такі підприємці, можу відразу підказати, КОМУ ЗА-ПРОПОНУВАТИ: наприклад, підприємцю Олегу Скогарєву (до речі, Олег - однопартієць голови земельної комісії), який тривалий час займається дитячими атракціонами в нашому місті, а на свята його працівники продають попкорн та солодку вату кременчужанам. 

Отже, ПРОПОНУЮ дозволити, наприклад, тому ж підприємцю Скогарєву розмістити в парку Миру свої атракціони за умови, що він доглядатиме за територією парку. Переконана, що будь-який комерсант впорається краще за чиновників, да і кошти кременчужан будуть зекономлені.  

Немає сумнівів в тому, що будь-який підприємець, на відміну від комунального директора, не отримує стабільну зарплату з бюджету, а чиновнику, який сидить на бюджетних коштах, немає сенсу з кимось конкурувати, як цього хоче, або принаймі про це говорить, пан Кравченко.

Також НЕМАЄ СУМНІВІВ, що «ахтамарівська» модель аутсорсингу підійде і до парку Миру та дозволить якщо не повністю відмовитись від комунальних підприємств, так точно зекономити чималі суми бюджетних коштів.

P.S.: То як, пан Ульянов, підтримаєте свого однопартійця задля економії, а можливо і наповнення, бюджету? 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация