У Кременчуці можуть з'явитися два реанімобіля для виїзду у найвіддаленіші частини міста та району

265 0
У Кременчуці можуть з'явитися два реанімобіля для виїзду у найвіддаленіші частини міста та району

Сьогодні керівниця Товариства Червоного Хреста в Україні Світлана Кирилова та начальник КРВА Олег Лєднік розповіли журналістам про ситуацію з реанімобілем в Кременчуці. Олег Лєднік зазначив, що містові та району не вистачає однієї автівки.

«Перший раз, коли приїздили волонтери, які обіцяли передати реанімобіль, вони думали, що місто невелике і має потребу лише в одному автомобілі. Але зараз зрозуміли, що у Кременчуці переживають понад 300 тисяч осіб (тільки в самому місті), тож волонтери розглядають можливості щодо пошуку двох реанімобілів, які передали б на баланс нашому місту і району», - сказав Лєднік.

Лікарі на реанімобілі їздитимуть від Товариства Червоного Хреста в Україні. Червоний Хрест планує розташувати свій центр у ЦПМСД №3 Кременчука.

«Реанімобіль обслуговуватиме віддаленні частини міста та району», - зазначила Світлана Кирилова.

Окрім того, планують виділити міста базування у найбільш заселених частинах Кременчуцькго району.

«Наприклад, у нас протяжність від Кременчука до Горішніх Плавнів – 32 км, до Семенівки – 60 км, до Козельщини – 35 км. В середині цього району проживають багато людей. Ми будемо розглядати можливість, щоб такі автомобілі базувалися на фельдшерсько-акушерських пунктах в певний період часу. Щоб вони не тільки перебували постійно в ЦПМСД №3, а щоб базувалися у всьому Кременчуцькому району», - повідомив начальник КРВА.

Читайте також: У Кременчуцькому районі їздитиме сучасний реанімобільКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация