Батько полеглого воїна з Полтавщини отримав орден сина, який загинув під час оборони Києва

209 0
Батько полеглого воїна з Полтавщини отримав орден сина, який загинув під час оборони Києва

Жителю села Бодаква Миколі Паську вручили орден «За мужність» III ступеня, яким був посмертно нагороджений його син Ігор. Микола Пасько пережив Другу світову війну, а у 2022 році поховав рідного сина.

У Заводській громаді повідомили, що нагороду вручив начальник II відділу Миргородського військкомату підполковник Ніколаєнко.

Ігорю Паську присвоїли орден за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

12 березня з ним прощалися у селі Бодаква.Ігор Пасько у мирному житті обрав справу, що започаткував його дід – копав і чистив колодязі. У 2014 році пішов захищати Україну пішов захищати у складі прикордонних військ. Він пройшов Іловайськ.

Повернувся до мирного життя і свого улюбленого ремесла.

Але з 24 лютого у складі артилерійської бригади разом з побратимами хоробро захищав від ворога підступи до столиці у Києво-Святошинському районі.

Під час бою 9 березня, Ігор Пасько отримав смертельне поранення. Осколки потрапили у шию та голову. Він загинув одразу.

Його поховали на рідній землі у Бодакві 12 березня.

Як розповів староста Бодаквянського старостинського округу Олександр Болотний, тіло загиблого Ігоря Паська під обстрілами допоміг вивезти український офіцер. Він доправив його до Білої Церкви, а вже звідти воїна доправили до батьківської хати. На місцевому сільському цвинтарі, відбувся траурний мітинг.

У захисника залишилася дружина й 29-річна донька Ярослава.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация