Яскраво-жовті сумки – простий спосіб додати трохи радості в образ

131 0
Яскраво-жовті сумки – простий спосіб додати трохи радості в образ

Жовтий залишається популярним кольором як акцент, тому що асоціюється зі сміхом, щастям, оптимізмом і гарним настроєм. Як носити сумочку яскраво-жовтого кольору.

Яскраві речі — ідеально підходять для підвищення настрою навіть у погану погоду. Вбрання насичених, помітних відтінків у сфері моди називають “дофаміновий одяг”. Така назва заснована на припущенні, що мода може бути справжнім підсилювачем настрою, а яскраві кольори стимулюють викид гормону щастя дофаміну у мозок.

Кольори, які чудово виглядають із жовтим

Жовтий набагато універсальніший, ніж ви думаєте. Він чудово виглядає у поєднанні з зеленим і помаранчевим (кольори, з якими він поєднується на колірному колі), а також з фіолетовим кольором, протилежним йому. Не бійтеся поєднувати безліч відтінків жовтого кольору за межами колірного кола. Кольори з теплими відтінками, такі як коричневий, бежевий, також виглядають приголомшливо у поєднанні з цим відтінком. Сірий – ідеальний компліментарний колір, який виглядає красиво у поєднанні з жовтим.

З чим носити жовту сумку

Яскраво-жовта сумочка справді може оживити ваш лук. У монохромному чорно-білому вбранні вона стане додатковим ефектним елементом.

Якщо в офісі ви хочете почуватися моднішою – беріть свою життєрадісну жовту сумку і впевнено вирушайте на роботу.

Не бійтеся поєднувати принти із жовтою сумочкою. Ці ефектні речі можуть виглядати фантастично разом, якщо їх правильно з’єднати та носити впевнено.

Джинсова тканина чудово виглядає з жовтими аксесуарами. Цей міцний матеріал добре поєднується практично з усім, так що ви ніколи не помилитеся, якщо одягнете джинси з жовтою сумкою.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация