На Полтавщині – новий корупційний скандал. Голову фракції облради, поки що лише однієї, затримали за вимагання

399 0
На Полтавщині – новий корупційний скандал. Голову фракції облради, поки що лише однієї, затримали за вимагання

На Полтавщині великий корупційний скандал – тут правоохоронці затримали лютого конкурента кременчуцьких бізнес-депутатів – голову фракції «Довіра» Полтавської облради Олега Діденка.

Також затримано і його брата – Ігоря, який є депутатом у Миргородській райраді, й про це написала в соціальній мережі Генпрокурор України Венедиктова.

"…Були затримані голова фракції "Довіра" в Полтавській обласній раді та його брат, який є депутатом Миргородської районної ради.

Один із братів володіє Великобагачанським комбікормовим заводом. За даними слідства, депутати вимагали із погрозами застосувати силу в громадянки України передати їм 39 тисяч доларів США як розрахунок за, м’яко кажучи, сумнівні боргові зобов’язання".

Сьогодні після отримання цих коштів фігуранти-депутати були затримані", - таке повідомлення керівника Генпрокуратури.

Далі слід сказати, що в їхніх суперників по бізнесу – інших депутатів облради, які входять у зону впливу олігархічної партії «За майбутнє», - сьогодні свято. Зміст такого – конкуренти спалилися.

Бо насправді все могло бути інакше, зразка аналогічних кременчуцьких подій.

Й мова про отримання нової квартири в новобудові тією ж депутаткою Полтавської облради від партії «За майбутнє» й заступником мера Кременчука, яка їй дісталася втричі дешевше за ринкову вартість, або "купівля" Омельницькою ОТГ в іншого депутата Полтавської облради маленького тракторця за 1,2 млн грн.

Втім у цьому випадку все пройшло тихо й мирно. Й кримінальну справу за другим фактом вдалося відкрити тільки через суд з великою війною.

Про що слід додати – «Програма плюс» триматиме читачів у курсі цих подій в облраді, депутатських вимагань та депутатського бізнесу.  

Нам самим цікаво, як довго ще корупція в області розквітатиме, як і беззаконня в Кременчуцькому міськвиконкомі?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация