На Полтавщині, вперше з часів суверенної України, чиновники звітували про готовність до можливого  захисту та реагування на військовий збройний напад

235 0
На Полтавщині, вперше з часів суверенної України, чиновники звітували про готовність до можливого  захисту та реагування на військовий збройний напад

Чиновники Полтавської ОДА тримають ситуацію в регіоні на контролі й готові реагувати у випадку появи загрози безпеці держави. Або простіше – готові, аби діяти у випадку нападу на Україну зі Сходу, де на кордоні триває концентрація військ сусідньої держави в небачених розмірах.

Й це апаратна нарада в Полтавській обласній адміністрації сьогодні, участь у якій також узяв керівник Полтавської облради Біленький.   

Отже, присутні на цьому заході почули, що загроза безпеці нашої держави – справді є.

Далі - про звіти керівників обласних підрозділів силових структур.

Тож в обласному СБУ визначилися з порядком реагування і готові до такого – інформація начальника обласного управління СБУ Борзілова.

Обласну поліцію, якщо виникне така необхідність, переведуть на посилений варіант роботи і якщо буде оголошено, то обмежать діяльність населення в часовому проміжку. Такі плани складено – це повідомлення начальника обласної поліції Рогачова.

Через ускладнення політичної ситуації поліцію буде переведено на посилений варіант несення служби, буде введено часові обмеження для діяльності населення й такі плани, якщо станеться непередбачуване, – повідомлення начальника Полтавського управління МВС.

Так само в поліції є зброя, транспорт і засоби індивідуального захисту.

Ще – повідомлення представника з територіальної оборони про формування 5 батальйонів та формування управління бригади.

Тож у разі погіршення ситуації буде розгорнута полтавська бригада територіальної оборони чисельністю 3,5 тисяч військових

Те ж саме стосується розгортання військової частини Нацгвардії, якщо буде оголошено надзвичайний стан.

Інше – це наші рятувальники, які теж готові реагувати на надзвичайні ситуації, є пожежні цистерни, пожежні авто, насосне обладнання, пункти обігріву, пересувні електростанції, підрозділ хімічного захисту.

Останнє – від керівника управління НС та МНС Полтавської ОДА.

Його заява – в області є сучасна система оповіщення, в усякому разі у великих містах. Щодо захисних споруд для населення – під такі можна використовувати підвали житлових будинків.

Матеріальний резерв Полтавщини укомплектовано й можна забезпечити життєдіяльність табору на 300 рятувальників.

Така інформація від керівників області і єдина думка тут одна – аби все це в планах і залишилося. Але це вже залежить від сусідньої східної країни.  

    

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация