У Полтаві працівнику не вдалося оскаржити відсторонення від роботи через відсутність вакцинації від COVID-19... У Кременчуці – таких прикладів немає

328 0
У Полтаві працівнику не вдалося оскаржити відсторонення від роботи через відсутність вакцинації від COVID-19... У Кременчуці – таких прикладів немає

Журналісти полтавського інтернет видання «Зміст» повідомляють про цікавий випадок, що стався цього тижня в обласному центрі.

Тут вчительку української мови та літератури тамтешньої школи №5 відсторонили від роботи на час відсутності щеплення проти COVID-19.

«У грудні вона подала позов до свого освітнього закладу  з вимогою про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи з 8 листопада, зобов’язання виплатити заробітну плату» - повідомляють наші колеги і додають, що суд відмовив у такому проханні.

Результат – суд не став скасовувати наказ про відсторонення невакцинованого педагога від роботи. Й зобов’язання виплатити зарплату судом теж не було прийнято. Тобто, вчительку допустять до школи, але якщо вона вакцинується - такий зміст судового рішення. 

Про що слід додати – так це про аналогічні прецеденти в Україні.

Й з цього приводу вже є роз’яснення Касаційного цивільного суду Верховного суду України  і воно наступне:

«…Стаття 12 Закону України «Про захист від інфекційних хвороб» від 06 квітня 2000 р. № 1645-III поширюється на профілактичні щеплення, які є обов’язковими та включені до Календаря щеплень. 

При цьому працівники окремих професій, виробництва та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та(або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням за переліком, який визначає МОЗ. 

У разі відмови або ухилення від щеплень цих працівників відсторонюють від виконання зазначених видів робіт. І це стосується працівників за професіями, вказаними у Переліку МОЗ, затвердженому наказом від 04.10.2021 р. № 2153. 

При цьому важливо пам’ятати, що:  чинним законодавством не передбачено обов’язку  роботодавця зберігати зарплату за працівником на період його відсторонення від роботи у зв’язку з відмовою або ухиленням від обов’язкового щеплення проти  COVID-19, проте зберігається його робоче місце на весь строк відсторонення…»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация