Кременчук вибув з боротьби. Полтава друга. Вінниця перша. Міста мірялися Новорічними ялинками

691 0
Кременчук вибув з боротьби. Полтава друга. Вінниця перша. Міста мірялися Новорічними ялинками

Кременчук не дуже вдало зустрів Новий рік і вибув з боротьби за кращу Новорічну ялинку України, тобто цього року наше місто в цьому змаганні участі не брало.

Причина – не те, щоб відсутність ресурсів, але економія. У Кременчуці зекономили кошти на Новорічних подарунках дітям, на виставах місцевих колективів і зрозуміло, що коштів, а все пішло на наших чиновників – не вистачило і для участі в змаганні за кращу ялинку.

Й це останні новини з Полтави, де повідомляють, що ось їхня ялинка стала другою в конкурсі, першою - Вінниця, ялинку якої прикрашали 3Д кулями.

Про що слід додати – це питання до нашої мерії. Ось пан Малецький зекономив на дітях купу грошей, все-таки подарунки ніхто не вручав і ніхто нічого не організовував.

Але куди в такому випадку витрачено зекономлені кошти – на річні премії, нові службові авто, ялинки для самого міськвиконкому?

Інформація про найкращі ялинки – тут: Головна ялинка Полтави посіла друге місце у всеукраїнському голосуванні | Полтавська хвиля (poltavawave.com.ua)

Фото новорічної ялинки в Полтаві – «Полтавська хвиля»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация