Жителів міста просять підтримати петицію до мера Малецького про збереження дитячих клубів за місцем проживання 

298 0
Жителів міста просять підтримати петицію до мера Малецького про збереження дитячих клубів за місцем проживання 

Кременчужан просять знайти вільну хвилину і підписати петицію про збереження клубів для підлітків за місцем проживання, які взялися скорочувати наші чиновники.

Й мова про ось цю петицію https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/298  про яку її авторка Марина Рудницька говорить так.

«Маємо 89 днів (насправді - лише пару тижнів), щоб зібрати необхідну кількість підписів - 250.

Я писала петицію ще 10.01.22 до зустрічі з депутатами, до того як Прометей вивіз всі свої речі з будівлі. Тому в петиції про це не йдеться. Йдеться про відновлення функціонування всіх без виключення гуртків, які діяли на території Третього Занасипу. 

То ж прошу підтримати цю петицію. Якщо зберемо 250 підписів, то мер має надати письмову відповідь на петицію. Подивимось, що буде в тій відповіді. 

Авторизуватися найпростіше, як завжди, через Монобанк. Втім, можна і через ДІЮ, в кого вона є, і через інші банки», - таке прохання мешканки міста яке слід підтримати.

Підтримати, бо серед всього – ці клуби для підлітків за місцем проживання відвідують діти з пересічних сімей, де батько і мати праюють денно і нощно, аби забезпечити для своєї родини відносно нормальне життя.

І вони працюють і знають, що ось їх дитина не вештається по вулиці невідомо де і невідомо з ким, але проводить час зі своїми однолітками разом з досвідченим педагогом.

А якщо такі клуби закриють, то куди підуть ці діти?

Нагадаємо, що Програма Плюс уже писала про цю петицію в день початку збору підписів.

Читайте також: Жителів міста просять підтримати петицію до мера Малецького про збереження дитячих клубів за місцем проживання

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация