Стартує рекордний кредитний кременчуцький проект всіх часів. Неймовірний кредит і позачергова сесія 18-го

499 0
Стартує рекордний кредитний кременчуцький проект всіх часів. Неймовірний кредит і позачергова сесія 18-го

Депутати Кременчуцької міської ради зберуться на свою позачергову сесію 18 січня й про це повідомляють у міськвиконкомі. За тим, що оприлюднюється, – сама сесія є звичайною, хоч і позачерговою.

Головна мета зібрання – депутати міськради дадуть згоду комунальному підприємству «Теплоенерго» на укладання договорів на виконання проекту «Енергоефективна Раківка», який втілюється в життя за кредитні кошти фонду «Даніда» - Данія.

Далі слід сказати, що це дуже великий проект, вартість якого - 423 мільйони гривень, його втілюватимуть у життя три роки поспіль і там лише один внесок міста складає 75 мільйонів гривень. Також відомо, що тендери з обрання виконавця роботи, а мова про "чеську компанію" з Челябінська, вже пройшли й цим відає таємний радник мера Малецького, ставленик нардепа Шаповалова, колишній представник горілчаної промисловості України на прізвище Тарасенко.

Далі слід сказати – результати самих тендерів на виконавця робіт не оприлюднюються і єдине наше сподівання – на представників Данії, які контролюватимуть витрати своїх кредитних коштів і не дадуть, аби тут усе розікрали вщент, як завжди.

І причина таких побоювань досить проста – рівень довіри до наших чиновників є нульовим і ми це бачили по термомодернізації дошкільних закладів та по численних мітингах батьків дітей.

Далі просто запитання – наскільки взагалі є сенс для втілення в життя таких проектів централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, після яких вартість комунальних послуг зростає до космічної?

І чому не можна переводити квартири на звичайне автономне опалення, як це прийнято в цивілізованому світі?

   

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация