У Кременчуці – скандал з «планетарієм» по громадському бюджету. Намет з діапроектором купуємо втридорога

502 0
У Кременчуці – скандал з «планетарієм» по громадському бюджету. Намет з діапроектором купуємо втридорога

У Кременчуці – новий скандал планетарного масштабу й мова не про те, що скандал стосується всієї планети.

Цей новий бізнес-скандал пов'язаний з громадським бюджетом і традиційними намірами наших чиновників – зробити гірше, ніж можна було очікувати.

І це справи «громадського бюджету» нашого міста та підлеглий мера Малецького чиновник на прізвище Перевезенцев, який цим бюджетом опікується.

Чоловік виставив у себе на сторінці фото практично втіленого проекту цього громадського бюджету – «планетарію», який повинен з'явитися у Крюкові й вартість якого мільйон гривень.

Такий проект з'явився – на фото чиновник міськвиконкому показав, що воно таке – звичайний намет зі світлопроектором, який змінює картинки й не більше.

Тобто в цьому випадку купили просто діапроектор, на якому крутили плівки і показували німі мультфільми. Нинішня відмінність – у світлопроекторі, придбаному нашим міськвиконкомом, нічого крутити не потрібно.

Звісно, скандал вийшов крутецький – такий намет з діапроектором продається на ОЛХ за півтори тисячі доларів. Але якщо поторгуватися, то доларів сто власник цього намету уступить.

Втім пояснення самого чиновника міськвиконкому Перевезенцева – він купив планетарій з металевим каркасом і тому він у нього дорогий, бо придбали все за 171 тисячу гривень міського бюджету.

І тут, звісно, є одне запитання: оце планетарій – намет з картинками - це все чи все-таки, може, б дітям краще купити комплект телескопів, а не діапроектор за дикі гроші?

А взагалі враження від цього лише одне й мова про те, що який організатор – от саме такий і результат.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация