У 2022 році Кременчук втратить ще й кондитерську фабрику та м’ясокомбінат? Будемо без цукерок і ковбаси

3 049 0
У 2022 році Кременчук втратить ще й кондитерську фабрику та м’ясокомбінат? Будемо без цукерок і ковбаси

Кременчуцька кондитерська фабрика, одне з найбільш високооплачуваних підприємств нашого міста, у 2022 році, принаймні в 1-му кварталі, працюватиме з перебоями або не працюватиме взагалі. Й аналогічна ситуація в цій справі з ПАТ «Кременчукм’ясо». 

Ці два підприємства, які працюють стабільно і де людям вчасно виплачують зарплату, здається, опинилися під загрозою закриття через підвищення вартості газу для промислових підприємств, яка сьогодні доходить до рівня 70 гривень за куб.

Й мова про останню постанову Кабінету Міністрів України, де для виробників продуктів харчування обмежується вартість газу. Тож ми вже знаємо, що хлібозаводи, де випускають батони і звичайний хліб,  – отримають пільги в оплаті за газ. Отримає пільги в ціні за газ і Кременчуцький молокозавод, де виготовляють молоко жирністю 2,5% у плівці. Отримає також пільги в оплаті за газ Кременчуцька птахофабрика.

Але таких пільг не передбачено іншим виробникам продуктів харчування у нашому місті – Кременчуцькій кондитерській фабриці та ПАТ «Кременчукм’ясо». А от чим міркували в уряді при прийнятті свого рішення: аргументом, що цукерки і сосиски – це розкіш, чи ще чим, поки що не зрозуміло.

Єдине, що тут цікаве, – позиція наших нардепів: Шаповалова і Мовчана, які повинні були йти на засідання уряду і розповідати про існуючі проблеми на прикладі нашого міста, але цього не зробили.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация