Звіт перед звільненням? Диктор комунального підприємства прочитав за мера Малецького про кременчуцькі події у 2021 році  

605 0
Звіт перед звільненням? Диктор комунального підприємства прочитав за мера Малецького про кременчуцькі події у 2021 році   

У 2021 році найважчим, що було для нашого очільника – пана Малецького, це його телезвіт про проведену роботу за рік перед громадою.

А найважче в самому звіті для нашого мера було невпинне і швидкісне видалення питань глядачів на Ютубі, які свої питання в чаті оприлюднювали, але мер чи ті, хто був поруч із ним, ці питання видаляли і видаляли. Причому – дуже швидко.

А щодо самого звіту, то він звичайний. Працівник комунального підприємства КТРК, який замість пана Малецького читав текст, перераховував численні адреси, назви, сорти дерев, кущів.

І здається, наш мер зробив так багато, але.

Ось диктор читає про ремонт вулиць і називає адреси, а на цих вулицях ніякого ремонту не було.

Диктор читає про бюджетні заклади, про комп’ютери, які бюджетники в освіті отримали і які наш очільник видає за свої заслуги, а насправді – наші бюджетники увійшли в Новий рік без зарплати.

У нас справді будують новий міст через Дніпро, але там участі нашого мера Малецького немає зовсім. Це – президентська програма. А все інше – зроблено за кошти платників податків і кредитні кошти, які всім жителям виплачувати до 2040 року….

Єдине, що запам’яталося зі звіту нашого градоначальника, – він обізвав жителів міста, які вимагали від нього відкрити дошкільні заклади, – антитепломодернізаторами.

Й це ще нормально, бо насправді пан Малецький міг би сказати й гірше – обізвав би всіх жителів «га…возами», як він це вчинив на засіданні виконкому.

Далі про те, що є насправді у Кременчуці. А насправді в нас усе, як і було, – дороги, які стоять до першого снігу. Лікарні, які плачуть без ремонту. Бюджетники, в тім числі й медики, яким вчасно не виплачують зарплату…

І в цьому ж ряду – наш мер Малецький з його преміями, відпочинком за кордоном, новим котеджем, новим авто.

А ми всі – з постійними міськими проблемами на протилежному від пана Малецького боці.

Останнє, про що слід додати, – це те, що антирейтинг нашого очільника Віталія Олексійовича Малецького вже більший, ніж антирейтинг сумнозвісного нардепа Киви.

Й слід так розуміти – нашому градоначальнику його директор, найбільш бездіяльний нардеп України, пан Шаповалов, уже готує заміну і ми це бачимо в соціальних мережах. От тільки щось ця заміна дуже підозріла - хоча людина активна, може робити гучні скандали, як нинішній мер, і нічим не гірший за будь-якого депутата облради.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация