Рятуємо світ від морозу: тарифи на опалення у Кременчуці рекордні, аби у світі було потепління. Фото

418 0
Рятуємо світ від морозу: тарифи на опалення у Кременчуці рекордні, аби у світі було потепління. Фото

У Кременчуці, у звичайному місті України, тарифи на тепло справді більші, ніж будь-де.

Й мова тут не лише про наших міських чиновників, які готові задавити жителів підвищенням ціни на тепло та гарячу воду. До речі, нове подорожчання на цю комунальну послугу нас очікує відразу після Нового року.

Але слід сказати, звідки це подорожчання й чому Кременчук опинився в рекордсменах цін на комунальні послуги.

Пояснення ж дуже просте. Й мова тут про те, що кременчужани платять не лише за тепло у своїх квартирах, не лише за «зубожіння» наших енергетиків з Кременчуцької ТЕЦ та КП «Теплоенерго», як ще й за підігрів повітря на вулиці в неймовірних масштабах.

І можна зрозуміти нашого мера Малецького та його заступника Москалика, які беруть активну участь у зміні клімату на Землі.

Однак є велике бажання, аби такі речі як світове потепління наші міськвиконкомівські вожді робили за свої кошти, а не за наші.

На фото, яке додається й що ми бачимо, – труби малого діаметра, біля яких взимку можна грітися, – це труби КП «Теплоенерго» на Молодіжному.

А обідрані труби великого діаметра – це магістраль «ТЕЦ КрАЗ», якою транспортують теплоносій до вулиці Київської.

Останнє – це запитання до нашого мера Малецького. Ось наш очільник увесь час виставляє на свою сторінку у ФБ цікаві фото. Й можна побачити як не ялинку, так ліхтарики. Але чому немає цих труб, через які за кошти жителів Кременчука взимку нагрівається повітря на вулиці і рятується весь світ від замерзання?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация