Кременчужанин Ігор Балаховський - новий директор Глобинської міської лікарні. Вітаємо

1 542 1
Кременчужанин Ігор Балаховський - новий директор Глобинської міської лікарні. Вітаємо

Мешканець нашого міста, громадський активіст та підприємець, лікар за фахом, Ігор Балаховський надалі буде директором Глобинської міської лікарні.

Відповідне рішення про його призначення прийняла вчора в Глобино тамтешня конкурсна комісія.

Далі про що слід сказати – це про сприйняття тамтешніми лікарями нового директора. Представники конкурсної комісії не голосували проти нового керівника, але висловилися «за».

Причина одностайної підтримки – лікарня у Глобино, а нині оплата праці її працівників проводиться за угодами з НСЗУ про медичні гарантії, перебуває у великій кризі. Й криза ця стосується всього, починаючи з транспорту.

Про що слід додати – представники конкурсної комісії підтримали Ігоря Балаховського після двох тез, які він оприлюднив. Перша – він нікого не скорочуватиме, бо в цьому медичному закладі і так немає кому працювати. А друга – у нього є потужні зв’язки в Ізраїлі, які він спробує задіяти.

«Програма плюс» вітає нового керівника Глобинської міської лікарні з призначенням і звісно від нас – найкращі побажання в реалізації намірів.

Коментарі


Цитата: non stop

Та щось він дуже скромний, бо каже всі залишаться працювати. У нас дійсно з кадрами погано, але...

Медичні напрямки треба перевіряти (мається на увазі зареєстровані в Національній службі здоров*я, бо на пусті місця ніхто грошей не дасть. Візьмемо хоча б психіатрію. По всій Україні, Полтавщина не виключення, скорочують нарко- і психіатрію. І невже в Глобино залишать ? Відомо що ні.

Невідомо ще скільки коштів надійде з бюджету... Хто може сказати ? Ніхто...

Чи влаштує нового директора Глобинська міська лікарня ? Не думаю.

Просто знаю цю людину і його можливості. Його рівень - облздороввідділ, або найменше - обласна клінічна лікарня... Там енергії фонтан !


Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация