Так економимо на дітях. У Кременчуці з наступного року скасовуємо безкоштовний проїзд учнів до шкіл. Але є питання

332 0
Так економимо на дітях. У Кременчуці з наступного року скасовуємо безкоштовний проїзд учнів до шкіл. Але є питання

У 2022 році кременчуцькі чиновники почнуть економити. Зрозуміло, що економитимуть не на собі, не на своєму утриманні і не на своїх безмірних преміях. Для початку в мера Малецького скасують пільги на проїзд до шкіл учням віком до 12 років. Тепер цей проїзд буде платним. І зрозуміло, що наступного року дітям до 12 років не компенсуватимуть вартість проїзду до спортивних шкіл та гуртків. До речі, це й так ніколи не компенсувалося. 

Відповідну інформацію, що ось пільги на проїзд у наших дітей були, але у 2022 році їх не буде, оприлюднили сьогодні на засіданні комісії з питань соціального захисту Кременчуцької міськради.

За оприлюдненими поясненнями від заступника начальника фінансового управління міськвиконкому Тетяни Тетьоркіної, мова про те, що школи ось уже четвертий рік поспіль повинні набирати учнів за місцем проживання. (За існуючими правилами, сьогодні частину учнів у школах справді зараховують за місцем проживання. Іще одну частину учнів зараховують у відповідності до заяв, які подають батьки з різних районів міста.)

Загальне резюме кременчуцьких чиновників – за такої справи, коли діти приписані до шкіл у своїх мікрорайонах, потреба в безкоштовному проїзді до місць навчання відпадає.

Щодо того, що діти навчаються в різних гуртках та спортивних школах – це питання не розглядається, бо таке навчання не є обов’язковим.

Далі слід сказати, що не так давно у Кременчуці подорожчала вартість проїзду і відмова компенсувати проїзд дітей до навчальних закладів з міського бюджету складе немалу економію.

Для прикладу тут – вулиця Чкалова. На початку цієї вулиці і в її кінці, через три кілометри, є дві школи – ЗОШ №1 та ЗОШ №21.

І, звісно, діти, яким раніше видавали талончики на маршрутки, щоб доїхати до школи, тепер зможуть ходити пішки на далекі відстані, попри повну відсутність тротуарів і великий ризик опинитися під колесами автомобілів.

Економія бюджету на дітях у цьому випадку для мера Малецького є, вочевидь, головною. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация