У Кременчуці зафіксували перший випадок смерті від коронавірусу раніше вакцинованого громадянина

1 648 0
У Кременчуці зафіксували перший випадок смерті від коронавірусу раніше вакцинованого громадянина

Кременчуцькі медики повідомляють про перший випадок смерті хворого на коронавірус пацієнта, якого раніше було вакциновано.

До цього часу таких випадків не було.  Обставини смертельного випадку - не оголошуються. За тим, що повідомляють представники міської медицини - сьогодні в місті зареєстровано дев'яносто вісім нових випадків

захворювання на коронавірусну хворобу.

Захворіли п'ятдесят дві жінки віком від 23 до 82 років, сорок один чоловік віком від 21 до 83 років та п'ять дітей віком від 4 до 16 років.

Із вперше виявлених випадків захворювання сімдесят вісім пацієнтів перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, двадцять пацієнтів лікується в інфекційних шпиталях, із них один вакцинований.

Всього в інфекційних шпиталях лікується двісті тридцять сім пацієнтів. Одужало двісті сімдесят чотири пацієнти.

На жаль, померло сім пацієнтів: чотири жінки віком від 66 до 84 років та троє чоловіків віком від 64 до 83 років. Із числа померлих пацієнтів - один вакцинований.

Всього зареєстровано 16140 випадків захворювання, одужало 12 688 хворих, померло 524" - таке зведення медиків за сьогодні до якого можна добавити, що лише за цей рік померло близько 460 громадян ( з них 1 - вакцинований), що більше, ніж з моменту оголошення епідемії.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация