Вже ніхто не вірить? Мер Малецький підтвердив втретє – з понеділка діти у Кременчуці йдуть до школи

883 0
Вже ніхто не вірить? Мер Малецький підтвердив втретє – з понеділка діти у Кременчуці йдуть до школи

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький – найбільший маніпулятор в історії нашого міста, одна його історія з ремонтом-утепленням дошкільних закладів чого варта,  на своїй сторінці в ФБ підтвердив, що з понеділка, 22 листопада відновлюється навчання дітей в школах міста.

«22 листопада відновлюємо навчання в школах для учнів 1-11 класів. Завдяки жорстким обмежувальним заходам ми знизили ріст захворюваності на коронавірус і можемо відновити очне навчання у школах. Показники по захворюваності та смертності від коронавірусної хвороби у Кременчуці нижчі, ніж у Полтаві та Горішніх Плавнях. Це сотні врятованих життів», - зазначає пан Малецький, який до свого повідомлення притулив два намальовані на комп’ютері графіки, які мали б свідчити , що його ініціатива – ввести жорстокі обмеження по школам при дотриманні помаранчевого рівня безпеки себе виправдала.

Далі слід сказати – що сьогодні показник смертності  в місті від коронавірусу є одним з рекордних в області. Але це стосується вікових груп від 50 років і більше, для представників яких у нашому місті нічого не зроблено. 

Втім, головне сьогодні інше – школи відкриються в понеділок, правда не всі. Але про це ще буде.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация