Вакцинація рятує. Кількість нових хворих зменшилася, біля рентгенкабінетів черги невеликі. Кременчук лікарняний  

504 0
Вакцинація рятує. Кількість нових хворих зменшилася, біля рентгенкабінетів черги невеликі. Кременчук лікарняний   

Кременчуцькі медики повідомляють про обнадійливу інформацію, яку ми всі чекаємо. Й зміст повідомлення – сьогодні зареєстровано набагато менше хворих на коронавірус, ніж учора.

Також з огляду на відсутність великих черг перед рентгенкабінетами й при тому, що черги до сімейних лікарів достатньо великі, можна зробити прогноз на завтра. Катастрофічного збільшення кількості хворих на коронавірус не буде, але серед нових пацієнтів лікарі найбільше зареєструють людей похилого віку.

Тож сьогодні в місті зареєстровано сто шістдесят один новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу й це набагато менше, ніж учора. Захворіли дев'яносто вісім жінок віком від 18 до 84 років, п'ятдесят дев'ять чоловіків віком від 19 до 84 років та четверо дітей віком від 1 до 17 років.

Із вперше виявлених випадків захворювання сто тридцять сім пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, двадцять чотири пацієнти лікуються в інфекційних шпиталях. Серед тих, хто потрапив у лікарню, - жодного вакцинованого.

Усього в інфекційних шпиталях - двісті сорок п'ять пацієнтів. Одужало сорок дев'ять осіб. На жаль, шість жінок віком від 61 до 82 років померли. Серед померлих пацієнтів - жодного вакцинованого.

Усього зареєстровано 13113 випадків, одужало 9834 хворих. Померло 382. 

Останнє - це заклик до міського голови Малецького з проханням відкрити початкову школу для нормального навчання малих дітей та позбавлення головного болю їхніх батьків.

З того, що ми бачимо за ці два тижні по місту, - учні, особливо початкової школи, на коронавірус практично не хворіють і це навіть не ГРВІ. Хворіють більш дорослі кременчужани, але для них є спосіб захиститися - зробити собі щеплення, тим більше, що таких у місті вже зроблено 80 тисяч і жодного ускладнення не зареєстровано.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация