Мовчана, Малецького і Шаповалова навчать вимовляти слова – «зроблено за податки громадян»

745 0
Мовчана, Малецького і Шаповалова навчать вимовляти слова – «зроблено за податки громадян»

В Україні – нова громадська ініціатива, яку закликають підтримати громадські активісти Кременчука теж.

Це сторінка у ФБ кременчужанки, засновниці групи «Батьки Кременчука» Алли Заможської, де вона передруковує ініціативу, яка сьогодні просувається в столиці й інших містах.

Текст такий: «Переходимо на новий рівень фінансової культури. Немає якихось грошей держави чи відремонтовано за сприяння/ініціативи президента, уряду, депутатів... Велике будівництво, "безкоштовна" освіта чи медицина - це все за гроші громадян України, за кошти платників податків України.

Мені б хотілося, щоб саме так вказували на бордах, у газетних матеріал, на вивісках – "зроблено за гроші платників податків".

Для цього потрібно підписати петицію на сайті президента "Зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу "за кошти платників податків" відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу." https://bit.ly/39GI9IV. Поспішіть, залишилося 49 днів.

А опісля можна зайти на портал https://spending.gov.ua/ і перевірити, як витрачаються кошти платників податків уже зараз», - такий актуальний заклик оприлюднено й це корисна річ.

Бо ось ми бачимо фото нашого нардепа Мовчана на східцях у Верховній Раді й підпис під ним, що депутат разом з командою вибив для лікарні в Градизьку новий рентгенапарат.

Насправді якщо в цій справі і є зусилля нашого нардепа, то вони мінімальні.

Бо новий рентгенапарат виділяється у відповідності до урядової постанови, за попередньо складеними заявками. Й це велике розпорядження Кабінету Міністрів з назвою «РОЗПОДІЛ у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами)».

І в цій постанові, між іншим, немає жодного слова про нардепа Мовчана, який там щось вибив.

Звісно, «Програма плюс» закликає молодого кременчуцького нардепа, аби він припинив свої маніпуляції й завжди пам’ятав, що мова про податки людей та їх витрати, а не справи рекету у вибиванні грошей.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация