Зима скоро. Наповнюємо Кременчуцьке і Кам'янське водосховища водою і згадуємо нардепів

315 0
Зима скоро. Наповнюємо Кременчуцьке і Кам'янське водосховища водою і згадуємо нардепів

Гідроенергетики України почали підготовку до зими й тепер усі активно наповнюють водосховища, зокрема Кременчуцьке та Кам'янське.

Й це останні повідомлення від адміністрацій ГЕС, які виконують нині урядове розпорядження й припиняють скид води через гідроелектростанції. 

Офіційний текст оголошення звучить так: «Для підтримання Об’єднаної енергетичної системи України на Дніпровському каскаді водосховищ здійснюється накопичення води для роботи гідроелектростанцій, яке призводить до підняття рівня води в акваторії р. Дніпро. Внаслідок цього найближчим часом можливе підтоплення присадибних та дачних ділянок у прибережній зоні та підняття рівня ґрунтових вод. Просимо населення територіальної громади зберігати спокій та здійснити заходи щодо збереження особистого майна».

Далі просто пояснення, що це таке. Мова ж про те, що в нас сьогодні всім керують міністри від «Слуг народу» й інших нардепів, тих же "За майбутників".

Так от, ось скоро зима, а з вугіллям на найбільших теплоелектростанціях України справи не дуже. Також з газом через подорожчання й через те, що його не купили зарані, в нас теж справи не дуже. Відповідно, у виробництві електрики задіють місцеві ГЕС, в тім числі й Кременчуцьку та Кам'янську. Це крім атомних станцій. 

Але для того, аби було чим крутити турбіни на тій же Кременчуцькій ГЕС хоча б перший місяць зими, коли вже справді похолодає, потрібно багато води. От її і накопичуватимуть приблизно до середини грудня. Справа ця довга, тож і в повідомленні говориться про можливі підтоплення.

До речі, вчора Україна почала купувати електрику в аварійному режимі в Білорусі, вартість якої 5 гривень/кіловат. І якщо в уряді піде така «торгівля» й далі, то парламентська криза із винуватцями цієї ситуації, а кременчуцькі нардепи  теж у цьому списку, – настане дуже швидко.

От тільки ким ми замінимо нардепів Мовчана та Шаповалова?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация