У Кременчуці сьогодні – мітинг перед міськрадою. Вимога, аби мер Малецький не обмежував роботу дитсадків

268 0
У Кременчуці сьогодні – мітинг перед міськрадою. Вимога, аби мер Малецький не обмежував роботу дитсадків

У Кременчуці сьогодні - чергова акція протесту батьків дітей. Але цього разу мова не про батьків учнів, які навчаються в початковій школі, а про роботу дитячих садків.

Головна вимога, яка буде оприлюднена, – це заклик до нашого міського голови не закривати дошкільні заклади, які припиняють свою роботу на найближчі десять днів через «тепломодернізацію».

Відповідне повідомлення, що такий мітинг батьків буде, а на зібрання перед виконкомом дорослі прийдуть разом з дітьми, оприлюднила депутатка міськради Лариса Гориславець.

Мова йде вже про друге неофіційне розпорядження з міськвиконкому. За першим, на тепломодернізацію, яка почалася влітку й ніяк не завершиться попри початок зими через місяць, закрито десять дошкільних закладів.

Тепер це ж саме очікує ще чотири дитячих садки. І звісно, ситуація важка. Всі ми є свідками скандалів у мерії, де йде війна за кредитні 10 мільйонів євро, які отримано на утеплення будівель і де мер Малецький міняє підрядників чужих на своїх.

І цікаво, що міський голова Кременчука Малецький, який є ініціатором цієї дошкільної кризи, ніяких кроків з виходу з неї не робить. Тож чи вийде вплинути в батьків дітей на мера Кременчука – побачимо завтра.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация