Що можна сказати про людину, яка носить прикрасу саме так

277 0
Що можна сказати про людину, яка носить прикрасу саме так

Манера носити прикраси певним чином може багато розповісти про людину. Наприклад, каблучку в основному можна побачити на безіменному або середньому, іноді на вказівному пальці. Але є ті, хто прикрашає мізинець, це завжди привертає увагу і, виявляється, має сакральний сенс.

Прикмети

Вважається, що найменший палець руки символізує творчість, кар'єру і стосунки з оточуючими людьми. Тому людина, що має прикрасу на мізинці, може поліпшити саме ці сфери свого життя. Також існує прикмета, що каблучка на мізинці привертає удачу і сприяє щасливим змінам у долі.

Згідно з повір'ям, недостатньо просто надіти прикрасу: не менш важливо правильно підібрати її, виходячи з ваших потреб. Наприклад, для набуття гармонії і душевної рівноваги підійде мінімалістично гладка каблучка, без каменів і візерунків.

Для досягнення бажаного і залучення везіння радять вибирати прикраси з червоним каменем. Якщо ж ви хочете розібратися в собі, то оптимальним варіантом будуть тонкі, з витонченим візерунком. А налагодженню ділових зв'язків може посприяти прикраса з незвичайним дизайном.

Носить жінка

Найбільш імовірно, що жінка, яка надіває каблучку на мізинець, — творча особистість, схильна до авантюр. Вона любить кокетувати і легко заводить нові знайомства. Але розраховувати на щирість і чесність з її боку не варто: вона собі на думці, а думка і пріоритети змінюються дуже швидко.

Каблучка на правій руці характеризує жінку як сильну і незалежну особистість, що зневажає умовності. Вона не буде зав'язуватися з чоловіком, який виявиться слабшим за неї.

Прикраса на лівій руці — свідчення того, що перед вами інфантильна особа, яка мріє про розваги. Такі притягують людей своїм оптимізмом і здатні розвеселити навіть найбільш сумовитих співрозмовників.

Головний недолік — відсутність вірності і слухняності: їм комфортніше заводити нових партнерів або перебувати у вільних стосунках.

Носить чоловік

Каблучку на мізинці носять чоловіки, впевнені в собі, яким подобається підвищена увага оточуючих. Вони люблять фліртувати, вважаючи за краще не обтяжувати себе серйозними стосунками.

Перстень на правій руці говорить, що чоловік вважає за краще домінувати і бути господарем життя. На лівій — він завжди має свою думку з будь-якого питання, незалежний і не звик підкорятися кому-небудь.

Часто каблучку на лівому мізинці можна помітити в чоловіків творчих професій, які досягли висот у житті.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация