Батьки учнів Кременчука поскаржилися на рішення мера Малецького освітньому омбудсмену Горбачову

521 0
Батьки учнів Кременчука поскаржилися на рішення мера Малецького освітньому омбудсмену Горбачову

У Кременчуці набуває розголосу скандал навколо рішення мера Кременчука Малецького щодо переведення всіх учнів міста на дистанційну форму навчання.

А про те, що не так із рішенням міського голови, в соціальних мережах повідомляє депутатка Кременчуцької міськради Лариса Гориславець.

І пише вона таке.  Школи закрито, незважаючи на те, що виконані показники вакцинації учителів, Полтавщина не в “червоній” зоні, є Постанова Кабміну №1236, яка чітко визначає, за яких умов школи зачиняють двері і для кого.

Й запитання від неї, але вже до освітнього омбудсмена Сергія Горбачова: чому в Кременчуці свої порядки і правила? Невже Кременчук - єдине місто в Україні, де такі суворі карантинні обмеження?

Інше, на чому наголошує депутатка, – це те, що дистанційне навчання учнів початкової школи - справа взагалі така, що без дорослих та їх контролю дітям тут не обійтися.

Але все питання в тому, що дорослі працюють…

«На моє переконання, спекуляції навколо коронавірусу - це неприпустимо.

Є правила - виконуємо: вакцинацію зробили, маски носимо, руки миємо, вимагаємо роботи шкіл за правилами, визначеними Кабміном і з карантинними обмеженнями, визначеними Кабміном, а не "місцевою самодіяльністю".

Хто підтримує ці вимоги - підпишіть петицію з вимогами батьків забезпечити право на освіту https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/285 - така заява депутатки Кременчуцької міської ради Гориславець, яку вона також направила освітньому омбудсмену Горбачову. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация