До вечора в центрі може з’явитися тепло. Потім по всьому місту його відключатимуть для ремонту труб

606 0
До вечора в центрі може з’явитися тепло. Потім по всьому місту його відключатимуть для ремонту труб

Сьогодні, 25 жовтня, як виявляється, ремонт теплоносія на перехресті вул. Шевченка та вул. Троїцької у Кременчуці був завершений. Міська влада не хвалилася цим «досягненням» з двох причин: ремонт затягнувся на кілька тижнів замість кількох днів, і після його завершення знадобилося знову його починати.

Після того, як по трубі пустили тепло, знайшли свищ, який планують заварити сьогодні до вечора. Відповідну інформацію повідомив начальник Департаменту ЖКГ Іван Москалик. Мешканцям центральної частини міста залишається просто чекати, оскільки не від них залежить, як скоро вони зможуть зняти верхній одяг у власному помешканні.

Також знайшли дефект у трубі навпроти льотного коледжу, й теплопостачання будинкам довелося зупинити.

Станом на сьогодні 45-50 будинків у нашому місті знаходяться без теплоносія. Чиновники не знають точної кількості, тож про ставлення до мешканців можна зробити висновки. Але на цьому погані новини з початком опалювального сезону в нашому місті не закінчуються. Сьогодні, до 18:00, сформують повний перелік будинків, де найближчим часом ТЕЦ та Теплоенерго планують проводити роботи та відключати помешкання від теплопостачання. Тому що хоч у будинках тепло, труби не витримують та можуть пошкодитися під тиском.

Відповідні повідомлення, можливо, з’являться на стінах під’їздів людей, щоб вони хоча б знали, коли й до чого готуватися.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация