Які наслідки для жителів? У Кременчуці підвищили тарифи на  тепло  для бюджету і підприємств вдвічі

554 0
Які наслідки для жителів? У Кременчуці підвищили тарифи на  тепло  для бюджету і підприємств вдвічі

Кременчуцькі чиновники сьогодні підвищили вартість тарифів на тепло та гарячу воду для всіх кременчуцьких виробників тепла – Кременчуцької ТЕЦ, комунального «Теплоенерго», де ціни і так були поза межею розуміння, та ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

Відповідне пояснення про подорожчання міський голова Малецький теж оприлюднював і воно таке. Ціни на тепло та гарячу воду принципово підвищуються для всіх категорій споживачів і населення теж.

Але, згідно з меморандумом уряду, вже в платіжках жителям суми оплати виставлятимуть за тарифами, які були раніше. Натомість різницю в оплаті, яка не вписується в тариф, постачальники записуватимуть собі як суму майбутньої компенсації за тарифи.

Чи слід нам з цього приводу висловлювати радість, мер Малецький не говорив. Однак із того, що затвердили наші чиновники, відомо й інше – вартість тепла для бюджету, а це школи, лікарні, дитячі садки, збільшується неймовірно.

І єдине заспокійливе для чиновників – парламент має переглянути відсоток відрахування наших податків, який залишається в міському бюджеті, та збільшити його набагато.

Про що не говорили, так це про компенсацію для таких споживачів, які в нас називаються словом «різне». А це різні магазини, майстерні, перукарні, які розташовані в житлових будинках на перших поверхах.

Для цієї категорії споживачів тепло дорожчає більше ніж удвічі й зрозуміло, що всі ці витрати буде перекладено на споживачів.

Однак це ще буде, а нині просто нове рішення. Далі слід сказати, що все це приймається через вартість газу і якщо зміни з цього приводу будуть, то не раніше наступної весни.   

На фото – міський голова Малецький піднімає руку за нові ціни на тепло.

Останнє – рішення, яке прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому, втілюється в життя з моменту публікації в Інтернеті, тобто негайно.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация