На сайті міськради активно голосують за петицію: просять повернути дітей за парти

510 0
На сайті міськради активно голосують за петицію: просять повернути дітей за парти

Сьогодні зранку, 25 жовтня, на сайті Кременчуцької міської ради з’явилася петиція, в якій ідеться про надання дозволу навчатися дітям початкових класів. Вікторія, мама з Кременчука та авторка петиції, просить чиновників міста повернути малечу до навчання в школах.

Жінка аргументує своє звернення тим, що відправлення дітей на дистанційку не лише порушує ст. 53 Конституції України та ст. 3 Закону України про освіту, ст. 3 Конвенції ООН про права дитини, а й створює школярам із нашого міста нерівні умови з дітьми інших міст, оскільки вони відставатимуть у навчальній програмі.

Також доведеться багатьом брати відпустки за свій кошт або взагалі звільнятися, щоб залишитися доглядати за шести-семирічною дитиною. А оскільки батьки в цей час не працюватимуть, до бюджету міста не йтимуть гроші з податків.

 

«Впевнена, що багато з батьків захочуть додати з пару десятків пунктів до петиції, але, навіть враховуючи вище викладене, прошу надати дозвіл навчатися дітям початкових класів».

 

Зазначимо, що петицію подали ще 23 жовтня, початок збору підписів – 25 жовтня, 8:21. Для розгляду потрібно 150 голосів, а на момент написання матеріалу за петицію проголосувало 85 громадян.

Повний текст петиції – тут: https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/285.

 

Читайте також: Невакцинований мер Малецький не відмінить дистанційку для учнів початкової школи, бо страшний коронавірус. ФОТО. ВІДЕОКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация