За два місяці у багатьох селах Полтавщини має з’явитися швидкісний інтернет. Але поки що його немає

155 0
За два місяці у багатьох селах Полтавщини має з’явитися швидкісний інтернет. Але поки що його немає

До кінця цього року в населених пунктах 36 громад Полтавщини, відповідно до плану уряду, з’явиться швидкісний інтернет. Наша область, як і інші регіони України, отримала субвенції з держбюджету на реалізацію проєкту з покриття інтернетом сільської місцевості.

Сьогодні на апаратній нараді в Полтаві про хід реалізації заходів, спрямованих на підвищення доступу до інтернету розповідала Тетяна Костенко – начальниця Управління інфраструктури та цифрової трансформації обласної державної адміністрації. Відповідно до наявної інформації, в Полтавській області 35 із 36 громад уже завершили закупівлі. З них 32 вже пройшли процедуру оскарження та перейшли на етап укладання договорів із переможцем.

Станом на ранок 21 громада підписала 104 договори на суму приблизно 15 000 000 грн. Вони вже почали роботу з побудови мереж.

До кінця цього етапу залишилося два місяці. Голова ОДА Олег Синєгубов нагадав, що в разі невчасного виконання цього пункту плану гроші з субвенції (а це нереалізована частина з 40 500 000 грн) повернуться до державного бюджету.

Нагадаємо, що Мінцифри планувало до кінця року забезпечити 3 000 сіл оптичним інтернетом. Цьому передувало дослідження, в якому йдеться про понад 15 000 сіл із приблизно 3 500 000 мешканцями, в яких відсутній фіксований швидкісний інтернет.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация