Кременчук очікує нова програма симфошоу від «Prime orchestra» - «BESTSELLER HITS»

197 0
Кременчук очікує нова програма симфошоу від «Prime orchestra» - «BESTSELLER HITS»

Це буде ще більш яскраве, технологічне та вражаюче музичне шоу з циклу «Світові Хіти». Кращі представники жанрів - рок, поп, реп та електронної музики, легендарні композиції 20-го та 21-го століть, лідери хіт-парадів, які завоювали серця мільйонів глядачів, будуть виконані оркестром в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка подарує всесвітньо відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.

PRIME ORCHESTRA - унікальне явище на світовій музичній сцені! Це сучасний симфо-шоу-оркестр - симбіоз традицій та новаторства, природного таланту і передових музичних технологій! До складу Prime Orchestra, крім традиційних для симфонічних оркестрів струнних та духових груп, входять рок-бенд, вокалісти, хор та навіть ді-джей! Ексклюзивна, спеціально розроблена для PRIME ORCHESTRA саунд-система, дозволяє реалізувати найбільш сміливі музичні експерименти, досягнути на концертах ідеального балансу в потужності і якості живого інструментального звучання, недосяжного для інших оркестрів-послідовників. Та головне, це професійна, творча й технічна команда – досвідчені, молоді, амбітні, талановиті музиканти і вокалісти оркестру, неймовірний диригент та завзятий менеджмент!

На рахунку PRIME ORCHESTRA з 2014 року – вже декілька програм, понад 500 концертів у різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, фестивалях, десятки тисяч кілометрів у турах, пів мільйона вдячних глядачів, які відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті та схвальні відгуки з усього світу!

Симфонічне шоу від PRIME ORCHESTRA – завжди сучасно, професійно, яскраво та драйвово!

 

Квитки можна придбати в касі Палацу культури «КРЕДМАШ»

Телефон (098) 306 55 05

 

 

ЖИВИЙ ЗВУК

 

 

На правах реклами

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация