Гороскоп на 18 - 24 жовтня

225 0
Гороскоп на 18 - 24 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04)

Якщо щось іде не за планом, не варто нервувати. Можливо, так навіть краще. Цілком імовірне здійснення бажань, аби тільки вони мали реальні обриси. Результати вашої діяльності обіцяють бути зримі й вагомі. Не зневажайте можливістю завести нові знайомства, вони можуть відкрити перед вами далекі обрії. У вихідні будете повні сил та енергії і зможете встигнути зробити багато чого. Події будуть багато в чому залежати від вашого вибору.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Можна впевнено приступати до виконання нового особливо важливого завдання. Навіть і не сумнівайтеся в повному успіху. Але робота може зажадати повної самовіддачі. Пам'ятайте, що якщо ви самі себе позитивно не оціните, інші не стануть рятувати вас від комплексів. У вихідні бажано не занадто захоплюватися роботою, тому що можлива серйозна перевитрата енергії.

Сприятливий  день - понеділок, несприятливий день - субота.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Вдасться з легкістю добитися тих цілей, які ще недавно здавалися недосяжними. Удача сама пливе до рук. Може відбутися кардинальна зміна ваших життєвих установок. Ваші ідеї принесуть прибуток, можливо, ви починаєте новий вигідний проєкт або одержите пропозицію про престижну роботу.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

РАК (22.06-23.07)

Ви можете виправити помилки, які були допущені у стосунках з близькими раніше. Гарний настрій і позитивні емоції, які ви випромінюєте, будуть притягувати до вас людей, як магніт. Постарайтеся, незважаючи на оптимістичний настрій, реально оцінити свої сили й не перевантажувати себе зайвими турботами і клопотом. Вихідні багаті на зустрічі з друзями та знайомими, заплановані й незаплановані.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Гарний період для активної роботи, тому що результат буде прямо пропорційний витраченим зусиллям. Небажано залишатися на самоті. Можна зненацька легко добитися своїх цілей, головне, щоб вони були поставлені. Стриманість, серйозність і готовність піти на виправданий ризик можуть залучити до вас увагу начальства й викликати його повагу. У вихідні не варто нав'язувати свою волю близьким людям, тому що ви набагато легше доб'єтеся свого, якщо не будете на них тиснути.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ДІВА (24.08-23.09)

Ваша чарівність дозволить налагодити необхідні партнерські стосунки. Минулі заслуги дозволять відкрити досить перспективну справу або одержати підвищення по службі. Імовірні дрібні сварки з колегами й розбіжності з друзями. Але сімейні проблеми влагодяться, настане період повного взаєморозуміння. У вихідні відпочити від проблем вам удасться тільки вдома, тому намічені зустрічі краще відкласти.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Побережіть свої сили, дайте навколишнім можливість самим вирішити свої проблеми. Можливі зміни планів у ділових партнерів у сприятливий для вас бік, однак це спричинить для вас додаткові турботи. Проєкти, що призупинилися, почнуть поступово розвиватися й приносити прибуток. Постарайтеся не вихлюпувати емоції, тримайте їх під контролем. У вихідні в особистих справах вас буде супроводжувати успіх, ваші зусилля принесуть результати.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Постарайтеся використовувати цей час для різких, але своєчасних і необхідних дій. Вам давно пора багато чого змінити у своєму житті. У вас усе буде горіти в руках, ви зможете впоратися майже з усіма важливими справами й зважитися на важливий крок. Постарайтеся діяти за велінням почуттів, і все у вас вийде. Вихідні насичені яскравими враженнями й повні цікавими подіями.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Ваші почуття можуть бути піддані випробуванням, скоріше за все це буде пов'язано зі змушеною розлукою з кимось, хто вам дорогий. На роботі успіх буде супроводжувати вам, якщо докладете зусилля й будете готові до нових викликів. Вихідні краще провести в комфортній обстановці, уникаючи непотрібних контактів і суєти.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Не намагайтеся боротися з обставинами. Просто пливіть за течією, тому що це - найкраще рішення в даній ситуації. Не плануйте довгострокових справ. У розмовах з колегами переконайтеся, що вас правильно розуміють. Це допоможе уникнути поблем у майбутньому. У вихідні не варто бути впертими й відстоювати свої ідеї. Прислухайтеся до близьких людей і зрозумієте, що саме робите не так.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Постарайтеся стежити, кому й що ви говорите. Інакше є ймовірність зіштовхнутися з ефектом "зіпсованого телефону". У результаті всі заплутаються й залишаться вкрай незадоволені одне одним. До нових знайомств поки що варто ставитися скептично й обережно. Вихідні присвятіть створенню домашнього затишку й комфорту.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

РИБИ (20.02-20.03)

Досить метушливий і сумбурний період. Бажано не йти на поводі в людей, озброєних маячними ідеями, і тим більше не варто вплутуватися в авантюри, що обіцяють чудові перспективи. Гарні результати дасть спільна творчість. У вихідні не варто проводити багато часу в гучній компанії.

Сприятливий день – четвер, несприятливий день - середа.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация