Місячний календар

219 0
Місячний календар

Місяць переходить в знак "Риби". Початок 11 місячного дня. Має назви: “Корона”, “Хребет”, “Вогненний меч”, “Лабіринт”.

Цього дня проходить процес трансформації і включення енергії Кундаліні. Кундаліні — це енергія, яка керує еволюційним розвитком людини. І якщо людина здатна сприйняти іншими центрами енергію Кундаліні — значить, що вона перебуває на дуже високому рівні розвитку. Нам щомісячно дається можливість доторкнутися до цього джерела енергії і трансформувати його для себе.

Цього дня необхідно проводити очищувальні процедури не лише для фізичного тіла, але і для астрального і ментального. Очищення астралу — це енергетичні вправи, очищення менталу — це читання молитов і мантр. Обов`язкова умова — все, що почали робити в 11-й день, Треба доводити до кінця, не можна переривати на половині.

Будь-яка практика йде на рівні Кундаліні. І оскільки цього дня йде трансформація енергії, то ви, проводячи будь-яку очищувальну процедуру, включаєтеся в цю хвилю, і яку не можна переривати. Інакше людина може захворіти епілепсією — це якраз спонтанне включення Кундаліні, коли людина не володіє її енергією і непритомніє.
У 11-й місячний день корисно розпочинати цикл голодування, оскільки це сприяє очищенню. Добре цього дня і постити, утриматися від їжі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация