Що приймати для здоров'я печінки

354 0
Що приймати для здоров'я печінки

Підтримка здорового способу життя та обмеження споживання алкоголю - найкращі способи максимізувати функцію печінки.

Добре функціонуюча печінка важлива для того, щоб залишатися в хорошій формі і бути здоровим, тому вам потрібно добре з нею поводитися, щоб вона могла виконувати свою роботу належним чином.

Само собою зрозуміло, що підтримка здорового способу життя та обмеження споживання алкоголю є найкращими способами максимізувати функцію печінки, однак певні добавки та вітаміни можуть допомогти вашій печінці добре працювати.

Цинк

Цинк є важливим елементом, який сприяє поділу клітин, а хронічні захворювання печінки можуть призвести до дефіциту цинку в організмі.

Дослідження показали, що добавки цинку можуть допомогти захистити вашу печінку від окисного стресу, викликаного інфекцією гепатиту С.

Інші дослідження показали, що тривалий прийом добавок цинку може допомогти підтримати функцію печінки в пацієнтів із захворюваннями печінки.

Корінь солодки

Корінь солодки містить активну сполуку, що називається гліциризиновою кислотою, яка може допомогти зменшити запалення печінки і допомогти в регенерації пошкоджених клітин.

Клінічне випробування, проведене у 2021 році, показало, що щотижневі ін'єкції гліциризинової кислоти пацієнтам з гепатитом С допомагають зменшити симптоми.

Розторопша плямиста

Розторопша плямиста - це трав'яна добавка, отримана з пурпурної колючої рослини, яка зазвичай зустрічається у Великобританії.

Рослинний лікарський засіб діє як антиоксидант, і вважається, що знижує негативну дію на печінку, що наноситься вільними радикалами після того, як орган засвоює токсичні речовини.

У складі розторопші є активне з'єднання силімарин, яке, як показали лабораторні дослідження, допомагає зменшити запалення, регенерувати тканини печінки і захистити клітини печінки від пошкоджень.

Лист артишоку

Екстракт артишоку, який містить високу концентрацію сполук, виявлених у рослині, стає все більш популярною добавкою і століттями використовувався завдяки своїм потенційним лікувальним властивостям.

Дослідження показують, що листя артишоку може допомогти захистити печінку, а дослідження, проведені на тваринах, показують, що вони можуть сприяти регенерації клітин печінки.

Інші передбачувані переваги для здоров'я включають зниження рівня цукру в крові, поліпшення травлення і здоров'я серця.

Імбир

Це не тільки одна з найпопулярніших спецій у світі, імбир також відомий своєю здатністю зменшувати запалення і зазвичай використовується як домашній засіб від алергії.

Є також свідчення того, що імбир може допомогти вашій печінці.

Дослідження показали, що корінь може допомогти відновити склад крові, захистити від фіброзу печінки і шистосомозу.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация