Як улюблені туфлі можуть зіпсувати ваш стильний образ

249 0
Як улюблені туфлі можуть зіпсувати ваш стильний образ

Коли ви виходите у своїх улюблених туфлях з відкритим носком, останнє, що вам потрібно, — це осудливі погляди перехожих. Справа в тому, що для носіння взуття застосовуються деякі неписані стандарти. Варто прочитати правила, щоб не виглядати безглуздо.

Прозорі панчохи з туфлями з відкритим носком

Прозорі панчохи, які носять із туфлями з відкритим носком, вважаються модними. Стильні жінки, однак, носять туфлі з відкритим носком з візерунчастими і непрозорими панчішно-шкарпетковими виробами. Зверніть увагу на різницю або ігноруйте її на свій страх і ризик.

Занадто довгі штани

Якщо ваші штанини волочаться по землі, у вас катастрофа як із взуттям, так і з гардеробом. Край вашої штанини повинен торкатися верхньої частини підйому і оголювати носок і частину каблука вашого взуття. Вкоротіть штани і покажіть свої туфлі. Це модна річ, яку потрібно робити.

Жорстоке поводження і зневага

Ніщо не виглядає гірше, ніж пом'ятий стоптаний каблук з відсутнім гумовим наконечником або похмурий черевик, до низу якого все ще прикріплена наклейка з ціною. Ставтеся до свого взуття, як до предмета першої необхідності гардероба, яким воно є. Регулярно поліруйте його і не забувайте про першу допомогу, коли взуття подряпане або забруднене.

Недоречність

Якщо ви відправляєтеся в похід, вам потрібне взуття, яке забезпечить вашим ногам міцну опору. Коли ви перебуваєте поруч з водою, вам потрібне взуття з непромокаючою підошвою. Навіть якщо ви будете виглядати приголомшливо на високих шпильках, чи є сенс взувати небезпечне взуття на вечірку біля басейну або прогулянку в парку? Залишайтеся стильними, але і будьте в безпеці.

Взуття не по нозі

Туфлі — це модний аксесуар, і хоча вони самі по собі можуть виглядати як блискучі коштовності, хороший одяг — це те, щоб усі елементи вашого наряду добре виглядали разом і приносили задоволення вашому тілу. Взуття має підкреслювати ваші ноги й фігуру.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация