Повір'я, пов'язані з гардеробом

267 0
Повір'я, пов'язані з гардеробом

Існують десятки повір'їв про одяг, які склалися за довгі століття спостережень людей за тим, що відбувається навколо. Вони помічали найменші деталі, складали їх між собою і доповнювали особистим досвідом — так і з'явилися більшість забобонів. Але є ряд найпоширеніших повір'їв, пов'язаних з нашим гардеробом.

Енергетика одягу

З давніх-давен вважається, що всі речі вбирають енергетику людини, заряджаючись від неї. Таким чином, вони починають збирати в собі цю силу і при потраплянні в руки іншої починають транслювати її назовні.

Не даремно ж у кожного є щасливий піджак або улюблена пара взуття для особливих випадків.

Звичайно, якщо заряд буде позитивним, проблем немає. Інше питання, якщо одяг поглине негативний заряд. Ви навряд чи захочете мати справу з подібними речами, адже вони почнуть впливати на ваш настрій і перебудовувати його на негативний лад.

Де обновкам не місце

Купуючи нові речі, в жодному разі не можна класти їх на диван або ліжко. Вважається, що це принесе проблеми зі здоров'ям і неприємності в житті.

Повір'я пішло з часів, коли люди самостійно шили одяг на всю сім'ю. Бувало, що в речах залишалися голки або шпильки і коли їх розміщували на ліжку, вони могли потрапити в матрац і вночі поранити члена сім'ї. Звідси й пішла чутка, що новий одяг не можна класти на спальне місце.

Справа в капелюсі

Вважається, що волосся містить найбільше енергетики, тому капелюхи заряджаються сильніше, ніж інші речі, стаючи потужним її носієм.

Не рекомендується тримати цей предмет гардероба в спальні, особливо поруч із ліжком. Адже коли людина спить, вона стає беззахисною і слабкою, тому схильною до будь-якого енергетичного впливу ззовні.

Які повір'я ще є

Існують поширені повір'я про взуття. Наприклад, ніколи не можна розміщувати його на столі й стільцях, адже це обіцяє гучні сварки з близькими і низку негараздів.

Однак є ще одне марновірство, пов'язане з розміщенням взуття. Якщо на стіл його поставить жінка, особливо молода, є ймовірність, що в неї або її близьких родичів з'явиться дитина.

Одяг і взуття відіграють важливу роль у нашому житті, адже це і візитна картка людини, її можливість самовираження й іноді навіть самоствердження.

Однак одяг теж пов'язаний з духовним світом, тому і повір'їв навколо нього безліч.

Тримайте його в порядку і чистоті, ставтеся до нього з повагою, і тоді одяг відплатить вам тим же.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация