Переваги меду для волосся

228 0
Переваги меду для волосся

Натуральний продукт бджільництва широко використовується в косметології. Завдяки унікальним цілющим властивостям мед покращує здоров'я волосся. Якими перевагами володіє дивовижний продукт, який використовують для приготування лікувальних і поживних масок.

Пом'якшувальний засіб

Мед працює як природний кондиціонер. Він відновлює природну структуру волосся, розгладжує пасма. Регулярне застосування медових масок зміцнює волосяні фолікули, що відповідають за ріст.

Природний антиоксидант

Продукт багатий вітамінами, мінералами, які впливають на шкіру голови, роблять її здоровою. Антиоксидантні властивості меду стимулюють волосяні фолікули, що знаходяться в сплячому стані. В результаті починається ріст волосся, його активний розвиток.

Натуральний зволожувач

Мед стримує втрату вологи на шкірі голови. Це відбувається через велику кількість цукру в складі. Правильне використання продукту робить волосся м'яким, блискучим. Застосування медових масок у повсякденному догляді зміцнює фолікули, запобігає ламкості і випаданню.

Захисник від інфекцій

Завдяки антибактеріальним, антисептичним властивостям, використання продукту зберігає чистоту і здоров'я шкіри голови, захищає її від шкідливих мікроорганізмів. За наявності лупи, свербіння, сильного забруднення або надмірної сухості, викликаної впливом сонця, застосування масок з меду поверне волоссю втрачений блиск, силу і міцність.

Природний освітлювач

Якщо змішати продукт з кондиціонером, додати трохи лимонного соку, вийде відмінний засіб. Він створить на волоссі тонкий відблиск, поліпшить колір, усуне тьмяність. Більш темний відтінок можна забезпечити, якщо замість меду використовувати патоку.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация