Чоловіків особливо приваблюють певні ноти в жіночих парфумах

394 0
Чоловіків особливо приваблюють певні ноти в жіночих парфумах

Відомо, що чоловіки в кілька разів частіше звертають увагу на жінок, які залишають за собою ароматний шлейф. Причому чоловік може забути обличчя вподобаної дівчини, але аромат її парфуму, як стверджують психологи, залишиться в пам'яті надовго. Про те, які ноти в ароматах приваблюють чоловіків найбільше.

Апельсин

Яскравий і соковитий цитрус, аромат якого не лише піднімає настрій, але й привертає увагу протилежної статі. Крім того, психологи впевнені, що запах цитрусів здатен розговорити людину, зняти емоційні затискачі, адже іноді чоловіки неймовірно соромляться підійти і познайомитися першими. Аромати з нотками апельсина точно налаштують вашого потенційного партнера на потрібний лад.

Ваніль

Напевно, це найпопулярніший інгредієнт у ароматах, який покликаний привабити чоловіка. Деякі фахівці діляться професійними історіями про те, як ваніль використовували в позаминулому столітті для стимуляції чоловічого збудження, а також з лікувальною метою чоловіків, які страждали через статеве безсилля. Солодка ваніль, яка переносить нас ментально в кондитерський магазин, збуджує чоловічий апетит. І не лише його.

Лаванда

М'які нотки лаванди в парфумі здатні змусити чоловіка озирнутися й подивитися на прекрасну незнайомку. Зазвичай люди вважають, що лаванда використовується виключно в побутових засобах, але парфумери категорично не згодні — ніжні парфумерні композиції майже завжди містять лаванду в різних варіаціях. Якщо ваш настрій у один з днів більш ліричний, ніж зазвичай, сміливо одягаємо легку сукню і доповнюємо парфумом з ноткою лаванди. І, звичайно, готуємося "збирати" чоловічі компліменти.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация