Продукти для хорошої роботи головного мозку

265 0
Продукти для хорошої роботи головного мозку

Щоб поліпшити функціональні можливості головного мозку, необхідно постійно приймати продукти, що мають усі корисні речовини для хорошої роботи головного мозку. Дані продукти допоможуть забезпечити вам ясну і бездоганну пам'ять. До таких продуктів належать:

Сочевиця

Містить залізо й амінокислоти, необхідні для швидкого виконання процесів у клітинах мозку. Завдяки їй розвиваються швидкісні якості мислення.

Какао

У какао є потужний антиоксидант флаванол. Даний антиоксидант сприяє поліпшенню кровообігу в мозку. Крім цього, за допомогою шоколаду збільшується кількість дофаміну, який є відповідальним за позитивний настрій.

Волоські горіхи

Хорошим джерелом жирних кислот омега-3 є волоські горішки. Якщо їх вживати щодня, то в організмі збільшиться рівень серотоніну, який прибере депресивний стан. Денна норма вживання волоських горіхів - близько 3-5 штук.

Чорниця

Антиоксиданти, що є в чорниці, допоможуть видалити всі шкідливі речовини, що впливають на мозок. Постійне вживання чорниці добре розвиває пам'ять.

Жирна риба

Поліненасичені жирні кислоти омега-3 є і в складі жирної риби. Цей продукт впливає на вироблення в організмі мієліну. Дана речовина відповідає за швидке функціонування і за обмін інформацією між клітинами головного мозку.

Яйця

У яйцях містяться вітаміни, жири і якісний білок. Крім цього, яйця містять холін, що допомагає зосереджуватися і покращувати робочі характеристики нервових клітин.

Броколі

Вітамін К, що відповідає за нормальне функціонування мозку, і бор, що підвищує мозкову активність, знаходиться в броколі. Щоб підтримувати нормальну мозкову діяльність, корисно вживати будь-який вид капусти.

Хліб з цільнозернових продуктів або грубо меленого борошна

Добре впливає на мозкову активність хліб з цільнозернових продуктів або грубо меленого борошна. При вживанні такого хліба в силу вступають повільні вуглеводи, що дозволяють зарядити мозок на тривалий час.

Яблука

Безліч мінеральних речовин і вітамінів містять яблука. При вживанні яблук знижується ризик закупорки судин мозку.

Женьшень

Пару крапель настоянки женьшеню на склянку води. Такий рецепт поліпшить продуктивність роботи вашого головного мозку.

Щоб поліпшити свій робочий процес, потрібно періодично вживати всі перераховані вище продукти, які допоможуть вам активно працювати протягом усього дня.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация