Знущатися над дикими тваринами – можна! Віце-мер Кременчука відповів на скаргу активістів.

1 165 0
Знущатися над дикими тваринами – можна! Віце-мер  Кременчука відповів на скаргу активістів.

Громадські активісти з групи "За чистий Кременчук"  отримали відповідь міського виконавчого комітету стосовно їхньої пропозиції заборонити розміщення у Кременчуці пересувних та інших мобільних цирків, у яких відсутні потрібні документи чи погані умови утримання диких тварин.

У своєму зверненні, яке було направлено у міськвиконком, мешканці Кременчука вимагали припинити знущання над дикими тваринами, свідками якого є пересічні громадяни.

Пояснення активістів - пересувні цирки вже заборонені у Львові та Дніпрі, бо там мерія ставиться більш уважно до прохань людей і не дозволяє знущаєтися  над тваринами. Так само заборона на гастролюючі колективи  з дикими тваринами діє на території Великобританії, де людям уже набридло дивитися на нещасних тварин у невеличких клітках.

Віце-мер Руслан Проценко відповів активістці, що дозвіл надано для урізноманітнення сімейного і дитячого дозвілля та у зв’язку з відсутністю у місті  стаціонарного цирку. Тобто усі гастролери, що мають на руках відповідні документи та дозволи, можуть продовжувати знущатися над, наприклад, слоном. Якого використовують як рекламу і возять по місту. Так само це дозвіл утримувати жирафів у невисоких клітках, не враховувати звичайні потреби великих тварин.

З листа заступника міського голови зрозуміло і те, що дозвіл на такі «розваги» надає Кременчуцьке управління Держсанепідемслужби, Міська ветеринарна клініка та управління патрульної поліції.

"Як у 21 сторіччі ветеринари дозволяють ось так відкрито знущатися над тваринами? Є ще цілий ряд питань: чи бачили ветеринари, поліція умови, у яких перебувають тварини?

Чи знають вони, чим годують тварин, як після них прибирають, і взагалі, чи нормально водити слонів по транспортному полотні дороги ?" - така реакція отримувачів на  офіційну відповідь.

Тож чекаємо на нові пересувні циркові трупи, на нових нещасних тварин та нові байдужі коментарі влади, бо стаціонарний цирк ми ще не збудували!

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация