Затримання міліціонера, засудженого за вбивство у Кременчуці. ФОТО+ВІДЕО

5 592 2
Затримання міліціонера, засудженого за вбивство у Кременчуці. ФОТО+ВІДЕО

Сьогодні, 1 червня, близько 13-00, кореспонденти “Програми Плюс” вислідили та затримали колишнього міліціонера Сергія Чуба, якого було засуджено до 9 років позбавлення волі за вбивство затриманого у Крюківському районному відділку міліції  у м. Кременчуці ще навесні 2007 року.

Сьогодні він спокійно прогулювався центром міста, нібито нічого не трапилося. Наші кореспонденти, побачивши злочинця, повідомили патрульну поліцію. І вже у дворі №40, по вулиці Троїцькій (Красіна) затримали.

УВАГА! ВІДЕО МІСТИТЬ НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ. 18+

 

 

“Ми зайшли у двір і побачили, що він сидить на лавочці. Коли з іншого боку заїхала патрульна машина, він почав тікати, але побіг у наш бік. Ми з колегою його затримали за допомогою поліцейських”, - розповідає кореспондент Андрій Михайленко.

Тож залишається питання до оперативників, які б мали його розшукувати, - як засуджений вбивця гуляє центром міста? Також треба запитати у суду - як він виніс обвинувальний вирок вбивці і відпустив тоді додому “прощатися з родиною”?

Читайте також: Відлуння вчорашнього затримання: буде гаряче - справи по підсудним міліціонерам суд об'єднав в одну

Варто відзначити патрульну поліцію, яка професійно та оперативно відреагувала на виклик і допомогли журналістам виконати роботу оперативних служб поліції.

 

 

Одразу після затримання поліцейські були розгублені, привезли його у міський відділ, потім знову посадили в машину і повезли до приміщення колишнього Крюківського відділу. По дорозі їм дали команду відвезти затриманого у міськвідділ.

“Я не винний. Мене підставили. Експертиза була підроблена”, - сказав затриманий при активістах та патрульних, але не уточнив, хто саме підставив. А вже як з’явилися поліцейські з міського відділу, одразу замовк. У той самий момент з Кременчуцького відділу поліції вийшов заступник управління обласної поліції, а у минулому - міліціонер у Кременчуці Денис Захарченко.

Більше ніж за годину приїхали поліцейські з Крюківського відділення поліції, забрали Сергія Чуба і повезли до поліклініки, а потім до райвідділку на правому березі.

Журналісти разом з активістами чекали майже 3 години. Після чого Чуба повезли у Третю міську лікарню і вже близько 18-30 - в ізолятор тимчасового тримання, що по вул. Київський. Це викликало у активістів підозри, що Сергій Чуб може втекти. Саме тому до останнього були поруч, аби впевнитися, що вбивця буде за гратами.

“Він може багато чого знати, тому для деяких навіть діючих правоохоронців може бути небезпечним. Тому він їм вигідний або на волі, у бігах, або…” - розповідає активіст Максим.

Завтра, об 11-00, у Крюківському районному суді м. Кременчука слухається справа по підозрюваному  у вбивстві того ж самого молодого чоловіка, затриманого у 2007 році.

Читайте також: Слідчий кременчуцької поліції їздить на суд разом з підсудним в одному автомобілі. ФОТО+ВІДЕО

Як відомо, 19 травня 2007 року Сергій Чуб разом з іншими правоохоронцями забили затриманого за підозру у грабежі чоловіка. Тоді начальник міськуправління міліції Кременчука Василь Овчаренко повідомив, що затриманий помер від серцевої хвороби. Це була офіційна версія. Оскільки родичі померлого наполягли на перевірці, то було додатково проведено слідство.

У ході проведення повторних експертиз було доведено, що молодого чоловіка били – на тілі 30 тілесних ушкоджень. Смерть затриманого настала в результаті удару одного з міліціонерів по шиї. В результаті травматичного впливу відбулася рефлекторна зупинка серцево–судинної діяльності. Затриманий помер.

Читайте також: Адвокат підозрюваного у тяжкому злочині поліцейського погрожує активістам і журналістам. ВІДЕО

Фото та Відео :      Андрій Рубан

 

 

 

Коментарі

Дождались этого момента ))
Лучше бы вы пидарасы милиционеры реальных преступников ловили,растрелять вас сук надо всех,продажные сволочи,только за бабло все решается......

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация