Безкоштовна дитяча праця. Кременчуцькі учні садили сосни та ялинки, щоб було що продавати Європі?

1 738 1
Безкоштовна дитяча праця. Кременчуцькі учні садили сосни та ялинки, щоб було що продавати  Європі?

Кременчуцькі ліцеїсти брали участь у налагоджуванні бізнесу олігархів.

 Мова про те, як відзначали день Міжнародного дня лісів у рамках проведення кампанії «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Так кременчуцьких дітей зігнали в ліс для використання праці неповнолітніх 18 березня 2017 року.

Але захід назвали  акцією «Посади своє дерево», під час якої на території ДП «Кременчуцьке лісове господарство»  висадили близько 5 тисяч маленьких саджанців сосни та ялинок.

ДП «Кременчуцьке лісове господарство» керувало дітьми з ліцею №4 та іншими молодими активістами спільно з представниками виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком і начальником відділу екологічної безпеки Олексієм Федюном, повідомляє міськвиконком.

І хоча у повідомленні йдеться про власну волю «ліцеїстів та ініціативу активістів учнівського самоврядування, які вирішили долучитися до доброї справи – садіння соснового лісу», нема секрету в тому, що в Кременчуці утворюються комуни.

Коли треба щось зробити руками кременчужан, важку роботу, то на це людей кличуть замість комунальників роботу поробити, а ось як кременчужанам щось треба – платіть грошенята, бо тепер усе громада сама за себе платить - і за медицину, і за дороги, за ремонт будинків, вивезення сміття.

Але це ж Кременчук, тут можна і за кошти мешканців і їхніми ж руками все переробити.

Але відтепер ми крокуватимемо ширше. Молодь Кременчука допоможе Гройсману заробляти його статки.

Як повідомляла "Програма Плюс" раніше, в обмін на безвізовий режим та 600 млн доларів Україна продає свою екологію, майбутнє своїх дітей, українські Карпати, українські ліси. Природні дари української землі ми продаємо за безцінь, майже дарма. За отримані гроші, що не доходять до людей, а осідають у кишенях олігархів, простому люду дурманять мізки. За безвізовий режим, який потрібен одиницям, у нас та наших дітей забирають майбутнє, перетворюючи Україну на екологічну руїну. 

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом відповів на запитання журналістів, повідомивши, що умовою для нового траншу та безвізу є зняття заборони на експорт лісу.

Тож уже 5000 дерев лісу-кругляка діти Кременчука забезпечили – без оплати праці дітей та молоді. Нічого собі акція!

На сайті міськвиконкому повідомляють, що «кожен небайдужий може долучитися до акції й висадити дерева разом з лісівниками. Запрошуємо залюбки та з ентузіазмом долучатися до природоохоронної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», головною метою якої є відновлення лісів країни, привернення уваги до проблеми збереження лісів та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи».

Тож виникає питання: чи немає бажання вже у місцевих  депутатів провести акцію з виховання не підростаючого покоління, а нинішнього, причому владного. Бо з огляду на все, кременчуцьких дітей вчать пустій справі – висаджувати дерева, щоб Уряду було що продавати.  

Молоді кременчужани, мабуть, і не цікавилися питанням, чому висаджувати хвойні дерева їх повезли саме в лісове господарство, а не дали можливість висадити біля школи, в парку, на території дитячого садочка тощо...

На сайті повідомляється, що дітей зацікавлюють у створенні лісових насаджень, і тому в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.

Якщо коротко, то влада шукає молодих людей, яким можна запудрити мізки піаром. Такі люди потрібні сучасній владі, щоб саджали у лісі дерева, а урядові бізнесмени будуть пиляти їх та продавати. І головне – зручно! Всі думають, що влада про ліси дбає, а влада дбає, щоб молоді учасники акції не в місті дерева саджали, де їх, за законом, пиляти не можна, а прямісінько в бізнес-угідді.

Варто додати, що батьки кременчужан мали б думати про те, як виховати думаюче покоління, яке б не ставало частиною театру з нашими олігархами у ролі клоунів.

Підростаюче покоління повинне зупинити на вищому рівні екологічну катастрофу в Україні – ось чому треба вчити дітей.

Як відомо, площа лісів України значно зменшилася за останні роки. Для їх відродження необхідно терміново на декілька років зупинити будь- яке вирубування та масово саджати не для продажу, але для збереження екосистеми країни. Після таких дій згодом можна було б говорити і про продаж. Наразі лісові господарства активно торгують лісом як офіційно, так і популярною є незаконне вирубування лісу.

На сайті виконкому повідмляють  що дітям і далі забиватимуть голову всілякими акціями – змусять малювати плакати, саджати дерева, прибирати території. Що ж буде робитися вагомого у сфері захисту лісів навколо Кременчука та України взагалі – не повідомляється.

Фото з:  https://kremen.gov.ua/index.php/news/main/6731 

 

 

Коментарі

Марина Баніт, я батько однієі дитини, яку "одурили олігархи". З приводу вашої писанини з високодумними висновкими та заангажованим мисленням хочу нагадати, що ініціатива була підтримана самими дітьми, запропонована керівництву ліцею і, на відміну від ситого друкування, реалізована на достатньо у рівні. Ви забули, що в заході приймали участь учні, майбутнє покоління яке вчиться робити, заміст таких як ви, корисні справи. А перш ніж давати критичні висновки, зазначте перелік ваших ініціатив, кількість висаджених дерев, вагу прибраного сміття чи переведених через дорогу бабусь. Неконструктивна критика викликає лише розчарування тим хто критикує. З повагою, батько, який зміг виховати достойну доньку, людину та громадянина.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация