Стриптиз-клуб на базі кабінету флюорографії та чому результати обстеження не віддають?

2 394 0
Стриптиз-клуб на базі кабінету флюорографії та чому результати обстеження не віддають?

Працівники флюорографічного кабінету у поліклініці №1 відкрили диво-послугу на базі медичної установи. Усіх бажаючих запрошують на стриптиз, який виконують власне кременчужани, що проходять обстеження.

А мова тут про нещодавні події, коли дві працівниці, молодша та старша за віком, під час обстеження, імовірно, щось святкували. Щоб не відлучатися від робочого процесу, вони зробили корпоратив прямо в кабінеті. Тож запросили ще якогось парубка та жіночку, накрили стіл, на якому розклали смачну їжу, розливали щось в одноразові стакани, голосно жартували, залицялися з молодим хлопчиною.  Вони розташувалися через стінку з величезним склом, куди спеціаліст заходить та натискає кнопку апарата під час здійснення флюорографічного обстеження.

Тож пацієнтів вони обстежували у гарному настрою, поєднуючи роботу та корпоратив, випиваючи щось, смакуючи, розмовляючи та натискаючи  кнопки медичного апарата. За склом пацієнти роздягалися до пояса, їм робили знімок і вони з подивом виходили звідти: "Ось воно що таке – медичні реформи!".

Коли черга дійшла до кореспондента, в кабінеті медпрацівниці дали вказівку: «Роздягайтеся, кладіть речі на стілець». «А що це за парубок та хто взагалі тут відповідальний?» - запитала кореспондент. «Не переймайтеся – він відвернеться!» - відповіла жіночка, і він дійсно відвернувся. Усі продовжували їсти й пити.

Тож медик хотіла зайти й швиденько натиснути кнопку, але кореспондент принципово наполягала на виході усіх гостей з кімнати для спостереження за великим склом.

 Як же бідолашні медики були незадоволені, що якась там кременчужанка перервала такий милий корпоративчик та відмовилася роздягатися перед сторонніми особами. Коли всі вийшли, обстеження таки зробили.

Потім пацієнтам дають талончик, у якому зазначається, що забрати результати обстеження можна з 10 до 11 та з 14 до 15 години щодня, а в суботу - з 11 до 13 години.  

Як виявилося, якщо у людини немає можливості прийти в цей час, то ні на 5 хвилин раніше, ні на 5 хвилин пізніше ніхто результати не віддасть.

Сидячи під кабінетом, пацієнти ділилися тим, що це дуже незручно, особливо для тих, хто працює. Працівниці кабінету наполягали на строгому режимі щодо видачі результату і відмовляли видавати в інший час. За їхніми словами, результат вони не можуть передати ані лікарю на дільницю, ані залишити в реєстратурі.

Тож на звернення кореспондента до завідуючої міською поліклінікою №1 Аліни Педоренко отримано відповідь, що ані про зухвалу поведінку працівників даного кабінету, ані про створення жорстких умов для отримання результату вона не знала. Тож найближчим часом керівник медичного закладу пообіцяла, що докладе зусиль для наведення порядку у реформованому медичному закладі.

Читайте також: У поліклініці Кременчука хворих та інвалідів ганяють за зошитами за тридев’ять земель

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация