Кременчуцькі "Шатуни" проти тарганів або чому мер не помічає жахів у дитячій лікарні

1 734 0
Кременчуцькі "Шатуни" проти тарганів або чому мер не помічає жахів у дитячій лікарні

"Доброго дня, шановні кременчужани! Хочу показати, в яких умовах лікують мою 7-місячну доньку у другій дитячій лікарні. Розетка одна на загальну палату, чайника там взагалі немає, подушки і матраци не міняли ніколи, бігають таргани! З приводу тарганів товариш Бондар, він же завінфекційним відділенням, заявив: "Таргани жити в антисанітарії не будуть! ВАМ ТАК ПОДОБАЄТЬСЯ?? АБО Я ЗНОВУ ШАТУН??" - таке звернення на сторінці у ВК "Підслухано Кременчук" розмістив користувач Вадим Андрійко.

До цього він додав фотографії з неймовірною красою, дохлими тваринками, старими ліжками та іржавими трубами, напівгнилими подушками та матрасами.

Кременчужани почали бурхливо обговорювати дане питання. Звичайно, багато здивувалися, що в нашому місті усе - з ніг на голову. Серед безлічі коментарів - ось два, що дають повну картину та емоції усіх:

"Я вже говорив, що бомжі на такому не сплять, що це взагалі повний АУТ!

У мене не вистачає злості. ДІТИ у нас що - тварини, що в таких умовах повинні лікуватися?! Дороги вони роблять узимку, парк будують, пам'ятники прибирають, а матраци дітям у лікарні замовити і купити не можуть!!! От би покласти всіх мажорів-правителів на такі матраци, хай нюхають і сплять!

По роботі пам'ятаю, давним-давно в притонах таке було, коли дітей забирали в будинок маляти, так там точно так само! Коли ж вони вже всі подавляться своїми грошима - папірцями? Ви ще забули їжу сфоткати.... те ж саме для нищебродов і, напевно, бомжам таку їжу не дають, як у їдальні у лікарні в хірургії...

Може, всім зібратися і викликати «Візит», «Новий канал», «Інтер»? Нехай, може, подивляться. Шкода, що мені теж з дитиною довелося це все побачити... Я в такому ж жаху був і зараз.... Бажаю всім батькам ніколи, ніколи не потрапляти з дітками в ці бомжарські лікарні! Нехай ваші дітки будуть здорові!" - розповідали свідки медичних реформ Кременчука. З багатьох розповідей прийшлося видаляти нецензурні слова, але з фото та розповіді стають зрозумілими емоції, що переповнюють батьків дітей-пацієнтів.

"Дуже шкодую, що не зробила фото тих умов, у яких доводилося лежати під крапельницями моєї на той момент трирічної доньки. Панцирні ліжка, обдерті й брудні. Матраци...

Я плакала, коли побачила ці подушки та матраци. Стіни пофарбовані брудно-зеленою фарбою, облущені. Тумбочки допотопні в перекошеному та засраному стані. Скажу чесно, в таких умовах хотілося померти, але ніяк не одужати.

До того ж мені навіть не надали окреме спальне місце, доводилося тулитися на одному ліжку, яке прогинається до підлоги, удвох. Я не розумію, як можна таке допускати, як можна бути такими байдужим до дітей? Це страшно, це бридко, це соромно".

І, власне, до мера міста Малецького та його команди висловлювалось чимало питань, куди він дивиться? Чому за такі величезні податки  кременчужан він знаходить гроші з бюджету вирішувати свої власні бізнес-інтереси, але просто не бачить дитячого медичного закладу та його жахливого стану. 

Може, тому, що дитяча медицина не така вигідна, як створення медичних округів та приватних закладів на їх базі? Тож якщо не реформуєте - хоча б на ремонт та меблі знайдіть і дайте наганяй санітарам за таку жахливу антисанітарію.

Варто додати, що у даній лікарні від лікаря до прибиральниці - усі вимагають грошенята у вигляді благодійного внеску, а потім кладуть ці гроші в кишеню. Тільки на ці кошти можна було б зробити ремонт у закладі. Але за відсутності господаря працівники проявляють неабияку байдужість до долі дітей.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация