Гіппократ відпочиває. У Кременчуці нові методи протидії хворим, яких в медзаклад доставляє «швидка». Відео

2 012 0
Гіппократ відпочиває. У Кременчуці нові методи протидії хворим, яких в медзаклад доставляє «швидка». Відео

У Кременчуці – нові правила прийому хворих, яких у лікарні доставляють лікарі «швидкої допомоги». Й це нове відео у Фейсбуку з приймального відділення Першої міської лікарні.

А на відео ми бачимо, що ось лікарі «Швидкої допомоги» та родичі привезли в Першу міську лікарню жительку нашого міста. А ще ми бачимо, як працівники цього медичного закладу відмовляються покласти хвору, яку доправила швидка в стаціонарне відділення.

Вимога медиків – їм потрібен ПЛР-тест, інакше в лікарню хвору людину, яка, до речі, перехворіла на коронавірус, вони не покладуть.

Й цікаво дивитися на здивованих медиків швидкої допомоги, які привезли людину, аби її змогли врятувати, але у відповідь їм кажуть, що ніякої допомоги не буде.

Автор відео – кременчужанин Олег Ільїнський, який, слід так розуміти, супроводжував рідну людину і тепер намагається умовити медиків Першої міської лікарні, аби ті надали допомогу.

Але медичні працівники (які, до речі, зустрічають відвідувачів без масок) заявляють, що ось 50 на 50.  Жителька міста, яку привезли в надії на допомогу, може бути заражена коронавірусом, а може, й ні, але ризикувати тут не будуть.

«Програмі плюс» цікавий коментар головного медичного Кременчука Середи і ми розуміємо, що заступник мера Усанова готується до новосілля, але все-таки, що це за нові правила прийому хворих у лікарні, які діють тільки в нашому місті?

Останнє - аби всі розуміли, про що мова. Насправді в цьому випадку людині просто відмовляють у наданні медичної допомоги. Інакше б ніхто не просив зробити ПЛР-тест на коронавірус, результат якого потрібно чекати 24 години.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация